Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 18.1. 2018 10:43
přepadení pumpy

VIDEO: "Dej sem prachy!" hrozil zloděj s nožem! Pomozte ho chytit

Zdroj: Policie ČR

Policie ve čtvrtek zveřejnila video z loupežného přepadení čerpací stanice v Rozhovici na Pardubicku. Pátrá po ozbrojeném muži v kapuci, který nejprve vyhrožoval obsluze nožem a pak si odnesl peníze.

K incidentu došlo ve středu před pátou hodinou ranní na čerpací stanici v obci Rozhovice. Neznámý muž v kapuci a se zakrytou spodní částí obličeje vešel dovnitř s nožem v ruce téměř ihned poté, co obsluha otevřela.

 

"Jeho první slova byla 'Dej sem prachy'. Rozrušená žena se zeptala, co dělá. Na to neznámý muž odpověděl 'Já vím, že tady máš trezor, tak mi dej prachy'. Následně šel za obsluhou až ke kase a odtud si odnesl určitou finanční hotovost," sdělil policejní mluvčí Jiří Tesař.

 

 

Muž byl hubené postavy, vysoký zhruba 160 až 170 centimetrů. Zajímavostí celého případu je, že dotyčný po celou dobu přepadení držel v levé ruce bílou plastovou nádobu s rozprašovačem a pořád na zem rozstřikoval nějakou tekutinu.

 

"Žádáme veřejnost o pomoc při dopadení pachatele. Informace volejte na linku 158 nebo je osobně předejte na kterékoliv služebně. Děkujeme," sdělil mluvčí.

lud TN.cz
Reklama