Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 7. 2017
Paranormální jevy

VIDEO: Dívky si v paláci natáčely interiér, v tom se jim zjevil duch!

Zdroj: YouTube.com

Někteří na ně věří, jiní jejich existenci jednoznačně popírají. Řeč je o duších, které občas někdo vyfotí nebo natočí na video. Toto video natočily dvě dívky v Tryon Palace v Severní Karolíně a obě tvrdí, že jde o ducha tragicky zemřelé služebnice. Co myslíte vy?

Danielle Hydeová (21) a Savanna Brownová (23) navštívily Tryon Palace v Severní Karolíně a začaly si v něm natáčet videa interiéru na Snapchat. Jaké bylo jejich překvapení, když na videu zachytily strašidelný stín služebnice, která procházela chodbou.

 

Podivuhodné je, že v 18. století, konkrétně v roce v roce 1798, zemřela v Tryon Palace služebnice při požáru. "Palác je skutečně známý tím, že je strašidelný. Byl tam požár v roce 1798 a věřím, že se to stalo tam, kde služebnictvo bydlelo,“ řekla pro britský Daily Mail jedna z dívek Danielle Hydeová. "Vypadalo to, jako by šlo skrze ni vidět. Její silueta nebyla příliš detailní, nemůžete například spatřit její vlasy. Je těžké to říci, ale myslím, že se jednalo o mladší ženu, která měla na sobě to, co vypadalo jako šaty služebnictva, a nesla v rukou koš,“ doplnila.

 

 

Někteří toto video berou jako důkaz, že duchové nejen existují, ale také pronásledují návštěvníky některých oblíbených turistických atrakcí v USA. Jiní zase tvrdí, že je video jasný podvrh. A na kterou stranu se přikloníte vy? Věříte, že postava na chodbě mohl být opravdu duch služebnice? Podívejte se na video! 

TN.cz/niž

Diskuze

29.7. | 10:26 richmstudios
0
Náhlasit nevhodný komentář
"Dude scary lady" to kdybych jako nějaká holka viděl ducha, tak bych odhodil telefon a utíkal pryč.
26.7. | 16:34 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kterej zloDuch tu dava ty minusy?
26.7. | 11:18 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Byly to Americanky..Tak jeto jasny..Ti vidi porad nekde zly duchy, nepritele..Mely by dat bacha, aby je "Duch" neotehotnel..holky jedny inteligentni...americky...
26.7. | 08:31 hovno-tv
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proc by to mel byt nejaky podvrh? Tak jedna to natacela na srubovak (nebo mobil za dve stovky) a druha tam nekde prosla po chodbe. Mam sice jen jednu vysokou skolu, ale i tak me dost mrzi, ze absolutne nechapu smysl tohoto clanku ..... na youtube je mnoho daleko kvalitnejsich videi holek ....