Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.8. 2017 16:31
foto uvnitř obří škody

VIDEO: Firemní Ferrari za miliony bouralo u Benešova! Dva zranění

Zdroj: AKTU.cz

Nehodu luxusního Ferrari u Benešova vyšetřují středočeští policisté. Firemní vůz, který lze nový zakoupit za zhruba šest milionů korun, v úterý dopoledne vylétl ze silnice, řidič zřejmě nezvládl ostrou zatáčku. Škody jdou do statisíců korun.

Před půl jedenáctou vyrazili policisté, hasiči i záchranáři k nehodě, která se často nevidí. U Benešova totiž bouralo Ferrari, podle zjištění Aktu. cz šlo o firemní vůz.

 

Při nehodě se zranil řidič i jeho spolujezdkyně. Po prvotním ošetření byli oba převezeni do nemocnice v Benešově, kam za nimi dojeli i dopravní policisté, kteří nehodu vyšetřovali. Podle mluvčího středočeské policie Zdeňka Chalupy byl alkohol vyloučen dechovou zkoušku.

 

16

GALERIE: U Benešova bouralo Ferrari

Zdroj: AKTU.cz

U Benešova bouralo Ferrari - 1

Hodnocení:

 

Co přesně nehodě předcházelo, policisté zjišťují. Vše ale zatím nasvědčuje tomu, že řidič Ferrari nezvládl levotočivou ostrou zatáčku a přes příkop se dostal až na malou stráň, kam se zapíchl.

 

 

Škoda jde do statisíců. Nové Ferrari FF vyjde na šest milionů, ojeté se dá sehnat za tři miliony korun. Jak se podařilo Aktu.cz zjistit, podobné Ferrari od stejné firmy už jednou bouralo - a to v roce 2011 na okraji Hluboké nad Vltavou. Tehdy měl řídit jednatel společnosti. Jestli tomu bylo i v tomto případě u Benešova, policie sdělit nechtěla.

lud TN.cz