Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 12. 2017
duchové dětí

VIDEO: Lovci duchů zachytili sténající hlas na dětském hřbitově

Zdroj: YouTube.com

Lovci duchů z Cambridge zkoumali trosky kostela, který byl postaven na dětském pohřebišti. Kamera zachytila zvláštní světlo a hlas, který na ně křičel. Kromě toho lovci tvrdí, že na ně někdo hodil kámen.

Tým lovců se vydal do městečka Ware v Hertfordshiru v Británii, aby prozkoumal věž, která zůstala z kostela Old Church of St Mary and All Saints. Ten byl zbořen v roce 1853 a věž je to jediné, co po po něm zůstalo.

 

Podle legend se právě na tomto místě v minulosti běžně odehrávaly satanistické rituály - kostel byl postaven na dětském pohřebišti.

 

"Zkoumali jsme všechny hroby a několik z nich patřilo dětem, které zemřely okolo Vánoc v 17. století," uvedl vedoucí skupiny Craig Jones pro Daily Mirror.

 

Když tým dorazil na místo, teplota klesla na -8 stupňů. "Hodně dětí zde zemřelo okolo Vánoc právě kvůli mrazu," vysvětlil Jones.

 

 

Uvnitř trosek zachytily kamery zvuk dusotu, po něm následovalo blikání světla a hlas, který se v dálce ozýval. "Pusťte mě ven," je slyšet na záznamu. Podle Jonese na ně ve stejný moment někdo hodil kámen.

 

"Kolem nikdo nebyl. Nemohl se ani odnikud odlomit, byl velký jako půlka fotbalového míče," tvrdí Jones.

 

Na tomto tajemném místě se často dějí divné věci, které svědčí o přítomnosti paranormálních jevů. Většinou se odtud ozývá chrčení, hlasité dýchání nebo dokonce zvuky pochodující armády. Místo se tak často stává cílem pro nadšené dobrodruhy. Jones by však turistům takový výlet prý raději nedoporučil.

 

Věříte, že se skutečně jedná o paranormální jev, nebo lovci historce trochu pomohli úpravou videa?

kik TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama