Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2018 21:52
foto + video nebezpečný střet

Dvě hrozivé nehody během půl hodiny! 1 mrtvý, tři vážně zranění

Zdroj: TV Nova

Policisté v úterý vyjížděli během půl hodiny ke dvěma dopravním nehodám, které skončily velmi nešťastně. Okolo půl jedenácté se v Havířově srazila Felicie s SUV, dva lidé skončili v nemocnici. O zhruba 30 minut později kamion narazil do osobního auta před obcí Blatná. V tomto případě na místo letěl záchranářský vrtulník, potřeba byl ale i koroner.

První nehoda se stala na křižovatce Orlovská a Vodní v havířovské městské části Dolní Suchá. Čtyřiadvacetiletý řidič Subaru Forester čelně narazil do Felicie.

 

"Řidič Subaru Forester pravděpodobně nezvládl řízení, vjel do protisměru a střetl se s vozidlem Škoda Felicia. Po čelním střetu řidič Subaru zranění neutrpěl. Zkouška u něj vyloučila požití alkoholu," uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

 

 

V protijedoucí Felicii v té době seděl 64letý řidič a jeho o rok mladší spolujezdkyně. Oba skončili s vážnými zraněními v ostravské fakultní nemocnici.

 

Video dopravní nehody v Havířově:

 

Z Felicie po nehodě zbyla hromada plechů. Ještě hůř ale dopadl vůz, který se střetl s kamionem před obcí Blatná.

 

Tragická nehoda
Zdroj: Policie Tragická nehoda u Blatné.

 

"Řidič nákladního automobilu jel ve směru od Blatné, kdy při projíždění zatáčky vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s protijedoucím řidičem osobního automobilu. Řidič osobního automobilu (1977) srážku nepřežil, řidič v nákladním vozidle utrpěl těžká zranění a byl letecky transportován do nemocnice," sdělila mluvčí policie Jaromíra Nováková. Silnice byla kvůli nehodě zcela uzavřena, příčinu neštěstí dál policie šetří. 

mom TN.cz
Reklama