Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2018
honička v Bratislavě

VIDEO: Motorkář prchal ulicemi Bratislavy, daleko se nedostal

Zdroj: facebook, Polícia Slovenskej republiky

Opilý motorkář začal i přes velmi nepříznivé podmínky na silnicích prchat před policisty, kteří ho chtěli zkontrolovat kvůli absenci technické. V ulicích Bratislavy ohrožoval všechny účastníky silničního provozu. Jeho cesta ale skončila celkem rychle, když se sám poroučel k zemi na kluzké trávě.

Při hlídkování v ulicích Bratislavy si slovenští policisté ve čtvrtek večer všimli motorkáře bez technické prohlídky, rozhodli se ho proto zastavit a zkontrolovat. Zapnuli proto majáky, motorkář chvíli vypadal, že zajíždí ke kraji, bylo tomu ale jinak.

 

Řidič u zatáčky zabral za plyn a začal před policisty ujíždět. I přes velmi nepříznivé podmínky se vysokou rychlostí řítil ulicemi, ohrožoval přitom všechny kolem.

 

Policistům se chtěl nejspíš ztratit v terénu, protože vjel do zákazu vjezdu, kde následně končila silnice a začínal terén. Na kluzké trávě se mu smeklo zadní kolo a prchající řidič se poroučel k zemi. Pak už ho zpacifikovali policisté.

 

 

Řidič následně nadýchal 1,88 promile. Policie ho obvinila z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí i jednoroční vězení.
 

klma TN.cz
Reklama