Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2017 12:54
Sex na veřejnosti

VIDEO: Opilí turisté souložili v moři přímo před zraky lidí!

Nahota v moři
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Dva turisté z Velké Británie byli v neděli v ranních hodinách zachyceni v thajském Pattaji, jak se v moři oddávají sexu přímo před zraky turistů. Ti seděli na pláži jen pár metrů od nich a hned zavolali policii. Na policejní stanici dvojice dostala za sex na veřejnosti pokutu.

Sex v moři je pro spoustu lidí lákavý, nicméně pokud se nejedná zrovna o vylidněnou pláž, mohou se chtiví jedinci dostat do nepříjemných potíží. Tato dvojice oddávající se sexu v moři byla zachycena v thajském Pattaji v neděli brzo ráno, a to rovnou před zraky lidí sedících na pláži.

 

Šokovaní Thajci i zahraniční turisté, kteří seděli jen pár metrů od "aktu“, informovali policii, že dvojice v moři má sex. Přivolaní policisté následně donutili pár, aby se okamžitě dostal z vody. Záběry na videu ukazují, že se opilý pár potlouká po písku a dívka má dokonce i problém si nandat spodní prádlo.

 

 

Nahý muž se ženou se nakonec přeci jen oblékli, ale na policejní stanici se jim nechtělo. Žena v angličtině protestovala: "Nejdeme na policejní stanici, jdeme touto cestou, jo?“ Policisté jim však nedali na vybranou a na 300 metrů vzdálenou stanici dvojici odvedli.

 

 

 

Policie později identifikovala muže jako šestadvacetiletého Liama Whitbreada z Velké Británie, ale jméno ženy, rovněž z Británie, nezveřejnila. Oba byli obviněni z veřejné nemravnosti a každý dostal pokutu 1000 thajských bahtů (668 Kč). Jak píše web metro.co.uk, po výslechu se dvojice omluvila a byla propuštěna.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Google Street View opět boduje: Načapal páreček při sexu na kapotě

SEX NA PLÁŽI: Pozor na čumily i zadřený písek
Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?

TN.cz