Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 2. 2017
Nebáli se toho

VIDEO: Pár měl sex v pizzerii, tohle k tomu krásná Daniella řekla

Zdroj: TV Nova

Jak to dopadá, když se vám vymkne z rukou oslava narozenin a vítězství oblíbeného fotbalového týmu nad rivalem předvedl mladý britský pár. Daniella a Craig si začali užívat přímo u pultu v pizzerii. Zachytily je ale bezpečnostní kamery a video obletělo celý svět. Daniella si z toho ale vůbec nic nedělá a už dokonce s Craigem plánuje další podobné číslo!

Video zveřejnil na twitteru muž, který tvrdí, že je zaměstnancem pizzerie Domino´s, ve které si partneři užívali. Je na něm střídavě vidět, jak Daniella svému partnerovi poskytuje orální sex, a jak je ohnutá o výdejní pult, má stažené kalhoty a užívá si s Craigem. Hned vedle přitom stojí zaměstnanec pizzerie, který vyřizuje jejich objednávku. Záběry rychle obletěly svět.

 

Osmadvacetiletá Daniella Hirstová byla překvapená, jaký rozruch video vyvolalo. "Jestli se mi snažíte tvrdit, že jste se nikdy nenechali na veřejnosti trochu unést, tak jste zatraceně nudní!" napsala na Facebook, když se její video s jednatřicetiletým Craigem Smithem objevilo na internetu.

 

Později pár poskytl rozhovor bulvárnímu deníku The Sun. Přiznává v něm, že se "trochu nechali unést". "Jsem velmi otevřená sexu na veřejnosti. Miluju to vzrušení, že vás mohou chytit. Ale samozřejmě jsme nikdy nečekali, že nás takhle nachytají a dají na internet," řekla Daniella, která sama pracuje v restauraci.

 

 

Její přítel Craig vysvětluje, že když si objednali pizzu a čekali, až ji zaměstnanci připraví, začali se bavit o netradičních místech, kde měli sex. "Mezi našimi pěti nejlepšími místy je autobus, dodávka, hotel, bazén a hřiště. Chtěli jsme vidět, jestli to dokážeme překonat. Začali jsme být trochu hraví a jedna věc vedla ke druhé. Pizzerie Domino´s je teď určitě naše nejlepší místo, a bude těžké to překonat," řekl Craig.

 

Daniella vysvětlovala, že v Leedsu slavili Craigovy narozeniny. Místní fotbalový klub, jehož dres na sobě na slavném videu navíc Craig má, zrovna porazil svého rivala Sheffield Wednesday. Zaměstnanci pizzerie se prý jejich bláznivému nápadu jen smáli a požádali partnery, aby se chovali slušně.

 

 

Daniella prozradila, že to v pizzerii rozhodně neskončilo. "Vrátili jsme se na hotel a pokračovali jsme tam, kde jsme skončili," řekla deníku The Sun Daniella.

 

Opakovat to ale Daniella nechce. "Ne, v Domino´s to už dělat nebudeme, ale možná zkusíme Pizza Hut," naznačila Daniella, že by na řadě mohl být konkurenční řetězec. Mluvčí pizzerie Domino´s se k případu odmítl vyjádřit.

vbo TN.cz