Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 16:10
Nové záběry

VIDEO: Pár si to rozdal u pultu v pizzerii! Teď jim hrozí vězení

Zdroj: YouTube.com

Nevšední oslava narozenin a vítězství oblíbeného týmu se páru vymstila. Daniella a Craig si to rozdali přímo u pultu v pizzerii! Milence u sexu zachytila kamera a lechtivé video uniklo na internet. Za "oplzlý a obscénní akt" jim teď dokonce hrozí vězení!

Video z bezpečnostní kamery zveřejnil na konci února na twitteru muž, který tvrdí, že je zaměstnancem pizzerie Domino's, ve které si milenci užívali. Erotické záběry doslova obletěly svět a z Danielly Hirstové i Craiga Smithe byly velké celebrity.

 

Dívka dokonce tvrdila, že to není nic neobvyklého. S partnerem se prý sexuálním radovánkám na neobvyklých místech oddávají poměrně často. Jenže teď povedený páreček čelí obvinění z obnažování a veřejného pobuřování, píše britský portál Daily Mirror.

 

U soudu se objevil celý záznam z kamer, který ukazuje 18 minut jejich nepřístojného chování v pizzerii. Dvojice, na které už je vidět únava z oslav, si nejdříve objedná jídlo u pultu, pak se to ale rychle zvrhne.

 

Craig si "vypůjčí" kužel, který upozorňuje na vytřenou podlahu, a předstírá s ním sex. Jeho partnerka ale tento akt dovede až k opravdové souloži. Nejdříve mu poskytne orální sex, poté si pár užívá přímo u pultu, kde jim zaměstnanci připravují jídlo.

 

 

"Je na nich jasně vidět, že jsou opilí a nechali se unést. V samotném aktu nic zvrhlého není, nemůže je u toho skoro nikdo zahlédnout. Naopak je hrozné, že se špinavé prádlo mé klientky pere takto veřejně," prohlásil obhájce Danielly Scott McLaughlin.

 

Soud ale jeho řeč neobměkčila, Daniella se pak navíc ke všemu přiznala. Craig na jednání nedorazil a byl usvědčen vinným v nepřítomnosti. O jejich trestu rozhodne soud v britském Scarborough v polovině října, hrozí jim i nepodmíněný trest vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKANDÁL letecké společnosti: Piloti si natáčeli sex s letuškami přímo na palubě!

Žena si užívala hlasitý sex. VZKAZ, který jí sousedé nechali, sdílí na facebooku stovky lidí!

epa TN.cz