Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2017 11:55
ani nepřibrzdil

VIDEO: Pirát silnic na Vysočině takhle málem zabil mladou řidičku!

Zdroj: TN.cz

Další bezohledný řidič mohl způsobit tragickou nehodu. Mladá řidička jen díky své duchapřítomnosti zabránila fatální čelní srážce.

Celá riziková situace se odehrála na silnici mezi Slatiňany a Ždírcem nad Doubravou na Vysočině. Bezohledný pirát silnic tam předjížděl několik vozidel najednou a vůbec nedbal, že v protijedoucím pruhu jede vozidlo.

 

"Tento řidič fabie se vůbec nesnažil střetu zabránit, vůbec neměl snahu ani uhnout. To vše je ze záznamu patrné. Takový člověk vůbec nepatří na silnici!" napsal do redakce TN.cz rozzlobený otec mladé řidičky, která jen díky své pohotovosti dokázala na poslední chvíli uhnout pryč ze silnice.

 

"Kamera je na vozidle dcery umístěna uprostřed a je tedy s podivem že nedošlo k havárii, čelnímu střetu, nebo vybočení do krajnice a zde následné havárii přes střechu," dodává otec řidičky.

 

 

A ze záběrů, které do redakce poslal, je patrné, že opravdu mohlo jít o život. Nebezpečně předjíždějící vozidlo nevypadalo, že by se snažilo jakýmkoliv manévrem hrozící srážce zabránit - prostě stále jelo proti mladé řidičce ve fabii. Ani se nesnažilo přibrzdit.

 

"Tento řidič se po vyhnutí vůbec nesnažil zařadit mezi ostatní vozidla a neohrožovat další řidiče, pokračoval dál vedle kamionu - pohled do zpětného zrcátka. Jak může takto někdo jezdit po našich silnicích?" ptá se rozhořčený otec mladé řidičky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Řekl jí, aby netelefonovala během řízení. Nepochopíte, jak zareagovala

VIDEO: Dívka twerkovala přímo u silnice. Za pár vteřin došlo ke strašlivé nehodě!

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.5. | 11:01 suffa
17
Tak takovými sviňákovi ze srdce přeji, aby co nejdříve potkal betonový pilíř! A ...
15.5. | 09:06 Petr Kelenda
-8
Ve Škodovkách jezdí většinou pošuci.Hlavně v Octaviích.Policie rovněž.Jednou ...
16.5. | 07:59 lenka nováková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kelenda.-Není to ve vozech ani ve značkách,ale o jejich majitelích a o tom,co mají v hlavě.Řidiči z fabie bych přála,aby na toto doplatil. Nemá,co dělat mezi řidiči, je to dobytek,který klidně zabije.Potkat pilíř,ať je od něho klid,dvě kola by mu stačili,aby měl neustále v paměti jak riskoval.
15.5. | 20:51 Josef Kalina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že video má policie tam je tohle běžné a za tohle zaslouží hodně tvrdý trest.
15.5. | 18:34 Štefan Nemeth
3
Náhlasit nevhodný komentář
Takového vola zavřít za veřejné ohrožení, ohrozil víc než pár osob. A zabavit mu vozidlo, na které nemá zbrojní pas.
15.5. | 13:18 osral
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Ten její fotr bude asi taky pěkný řidič na baterky, není mě totiž jasné kam by měl uhnout on, když měl vedle sebe kamion.
15.5. | 12:50 brta
8
Náhlasit nevhodný komentář
ja bych to otočil,vytahl ho s auta a rozkopal mu rypak,auto a udal na policii-ta by mela dat pokutu 50 000,- a sebrat papíry na 2 roky........zmrd jeden
15.5. | 12:08 kimy69
1
Náhlasit nevhodný komentář
15.5. | 09:06 Petr Kelenda_takže tady moc nepindej, nakrm koně a vem to po poli...
15.5. | 12:06 kimy69
4
Náhlasit nevhodný komentář
To vypadá na osobu blízkou, nejspíš prase, co doma chová v chlívku...
15.5. | 11:01 suffa
17
Náhlasit nevhodný komentář
Tak takovými sviňákovi ze srdce přeji, aby co nejdříve potkal betonový pilíř! A ten mu určitě neuhne!
15.5. | 10:57 Dalibor Macko
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zakaz rizeni za tuhle jizdu! Pred 2 dny jsem zazil neco obdobneho v jedne vesnici.Ridic octavie tam zdravil na chodniku nejspise kamarada a pritom ztratil kontrolu nad vozem a vletel mi do protismeru.Ja prislapl brzdu a zastavil az na krajnici.Ma tehotna pritelkyne v soku to rozdychavala dalsi 3km.
15.5. | 10:28 Ukradeny Trotl
3
Náhlasit nevhodný komentář
Strach lže a vy mu věříte: https://goo.gl/iKiiV3 A pokud si myslíte, že se takové věci dějí náhodou tak hodně štěstí. Jezdím tak jak očekávám, aby jezdili druzí. A podobné situace se mi prostě neději. Zázrak? Ne. Co myslíte, že udělá agresivní řidič když vyhodím poruchu a zpomalím? Tipněte si.