Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2016
ANKETA Uprchlický tábor

VIDEO rozdělilo internet: Útok na uprchlíka nebo simulování?

Zdroj: YouTube.com

Švédsko rozdělilo video z uprchlického tábora nedaleko Jonkopingu. Skrytá kamera zachytila velmi vyostřený spor mezi jedním mladým uprchlíkem a rázným pracovníkem sociálky. Pracovník sociálky vypadá, že mladíka udeřil. Ten se začne hystericky válet po zemi. Pracovník tábora ale tvrdí, že mladík vše hrál, protože věděl, že jej kamarádi natáčí.

Video vzniklo v táboře pro nezletilé uprchlíky. Podle pracovníků se zde krátce před chvílí, kdy někdo začal natáčet, strhla divoká hádka, při které se museli pracovníci zamknout a čekat na policejní posily. Mladík v červeném tričku měl být nepsaným vůdcem uprchlíků v táboře.

 

Na začátku videa jsou vidět následky předchozích nepokojů: Stoly v rohu místnosti jsou rozmlácené. Rázný pracovník sociálky na mladíky křičí anglicky: "Projevte nám nějaký respekt! Vy všichni tady jste prasata! Jste za*raný prasata!" Dva kolegové jej přitom přidržují.

 

Co si myslíte, že se v uprchlickém táboře stalo?

Hlasovalo 549 lidí.

Mladík v červeném tričku k vychovateli přijde a ptá se ho: "Máš se mnou problém? Uhoď mě! Uhoď mě! Uhoď mě!" před vychovatele si klekne na kolena a ještě chvíli ho provokuje, než mu zřejmě vychovatel skutečně dá facku.

 

Pak se ale stane něco neskutečného. Uprchlík začne hystericky ječet, válet se po zemi. Minimálně šest dalších lidí ho přitom musí držet. Vychovatel se snaží situaci klidnit tím, že mladým azylantům vyhrožuje zavoláním policie.

 

 

"Řekl, že ten mladík, který se válel po zemi, to jen hrál. Je to jen show. To říkal ten muž, který na videu křičí," řekla Alexandra Svedbergová, reportérka švédského rádia, která s vychovatelem mluvila. Úřady v Jonkopingu potvrdily, že se incidentem zabývají.

 

Švédsko trápí příval dětských uprchlíků. Podle webu thelocal.se přišlo do Švédska vloni 38 tisíc mladistvých uprchlíků, kteří nemají žádné rodiče. Švédské úřady si s nimi neví rady. Před pár dny jeden údajně patnáctiletý Somálec zavraždil v uprchlickém táboře mladou sociální pracovnici.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.2. | 08:49 allanaldik
36
Tak na videu neni videt vubec nic ze by socialni pracovnik koho koli uhodil. ...
3.2. | 00:10 Tibor Sivak
-4
Roman Nemergut ty švabe tak proč nato cumiš ty kozozmrde.
3.2. | 18:26 viam
0
Hlasuji pro simulování, jelikož těmto zdivočelým lidem za mák nevěřím.
3.2. | 00:17 Tibor Sivak
-4
ten bachaš co tam ma udržovat pořadek tak zneužil svoji pravomoc a napadl jednoho azilanta,ale to us tam neni vidět.
3.2. | 00:13 Tibor Sivak
-3
petalinos potom co jsi ty kdyš oni jsou opice tak potom ty si vepřova palice.
3.2. | 00:10 Tibor Sivak
-4
Roman Nemergut ty švabe tak proč nato cumiš ty kozozmrde.
2.2. | 23:45 karl-z-bahnhofu
3
Mezinárodní demonstrace proti islamizaci Evropy „Pevnost Evropa“ 6.března 2016 - PRAHA - Hradčanské náměstí v 15,00 hod. Čtyři města - Praha, Bratislava, Varšava a Drážďany budou spojená naživo satelitním telemostem. PŘIJĎTE VŠICHNI ! ! !
2.2. | 19:24 Roman Nemergut
3
Proč toho švába nezastřelej? Kdo má to jeho pištění poslouchat?
2.2. | 18:50 overal
7
Skutečně pořádně rozdělený internet 99% : 1%!
2.2. | 15:16 Rosta
8
Hadicí přes záda, hajzlovi. Další video je tady, parchanti jedni. http://www.kdiskusi.cz/clanek/video-migranti-se-chteji-porvat-v-metru-provokuji/384
2.2. | 13:10 lada48
11
Seřezat toho dobytka hadicí a ono by ho to simulování hodně rychle přešlo.
2.2. | 10:28 majkymou
16
VIDEO rozdělilo internet ??? fakt ? vaše anketa ukazuje něco jiného :-D