Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2016 14:45
video NÁSILÍ

Sexuální útoky v Kolíně natočila kamera! Ženy nemohly utéct

Zdroj: došlo mailem

Skandál ze silvestrovské noci v Německu zajímá celou Evropu. Sexuální útoky na ženy a nesmyslné násilí mělo v poslední noc zasáhnout stovky lidí, hlavně žen. Do redakce TN.cz přišlo mailem video, které má inkriminované okamžiky zachycovat.

Do redakce TN.cz přišel email s videem, které podle odesílatele ukazuje incident ze silvestrovské noci v Německu. Podle mnoha svědectví byly napadány a osahávány ženy velkými skupinami lidí. Ženské oběti neměly šanci se skupinám mužů ubránit nebo utéct. A právě takové jednání je podle odesílatele mailu zachyceno na videu, které poslal.

 

Sexuální útoky hlásí další země v Evropě - kromě Německa také Rakousko, Švýcarsko, Švédsko a Finsko. Veřejnost si často tyto útoky spojuje se současnou uprchlickou vlnou a je pravda, že několik útočníků bylo prokazatelně z řad žadatelů o azyl. Konkrétně v Německu to bylo 18 z 31 zadržených mužů.
 

 

Lidé si stěžují, že policie nedokázala proti útočníkům adekvátně zasáhnout a objevují se dokonce hlasy, které tvrdí, že z některých míst přišel příkaz celou kauzu zamést pod koberec. To se ale evidentně nedaří.

 

V Německu už připravují dokonce legislativu, která by umožnila žadatele o azyl, kteří se dopustí nějakého nezákonného činu, jako v tomto případě, snadněji a hlavně rychleji deportovat ze země.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÉ: Neměcko trápí sexuální útoky! Uprchlíci lační po místních ženách!

DĚSIVÉ VIDEO: Útočníci přepadli moderátorku během vysílání! Diváci trnuli hrůzou

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.1. | 15:32 Roman Nemergut
56
Němci jsou totálně zdecimovaný národ!! Přemýšlejí, jestli je mohou vyhostit!! ...
9.1. | 15:42 Kaja Kryl
-29
LIDI ! ! ! Nenechte se zblbnout d e b i l a m a z novinek. To video je z ...
10.1. | 23:01 Marie Machálková
4
Náhlasit nevhodný komentář
A co asi Merklová a další jí podobní očekávali od těchto utečenců? Obyčejným lidem to bylo jasné, že příjdou jenom problémy!!! Všechny bych je vrátila zpět! Když osahávání žen nastalo ve stejný den v různých zemích, tak to rozhodně nelze považovat za náhodu!!! A bude hůř, budou čím dále drzejší!
10.1. | 10:15 nemam jmeno
13
Náhlasit nevhodný komentář
Nemůžu si pomoct,ale nabízí se otázka:Co dělali němečtí muži,když bylo němkám ouvej?Sjednotit,seřezat(hodně) a vyhostit-do posledního kusu.Tohle je válka civilizace proti barbarům.Civilizace Musí vyhrát.
10.1. | 09:41 luckyluke
9
Náhlasit nevhodný komentář
jak my jim tu neustále říkáme.Pak můžou všichni ti dobrovolníci,kterým děkoval jak náš pan premiér i paní Merkelová,vylézt a plnými doušky pomáhat těm,kteří třeba pár dobrovolnic odchytí a jen tak ze živočišného pudu jich pár znásilní.Třeba se jim to bude líbit,jak se jim za jejich ochotu odvděčili.
10.1. | 09:39 luckyluke
9
Náhlasit nevhodný komentář
na západ od našich hranic.S jakou pompézností jsme obdivovali západ a nyní,kdyse veškerý jejich systém osvědčil jako absolutně nevyhovující,nám najednou nahání strach.Jak pitoreskní.Ale což,třeba naši sluníčkáři už konečně vymění pohodlí a luxus svých domovů za pořádný šrumec v podobě uprchlíků,
10.1. | 09:37 luckyluke
4
Náhlasit nevhodný komentář
která se pomalu zříká jakéhokoli reprodukčního procesu z důvodu pohodlí.Nám sice pomalu odumírají živočišné pudy,ale primitivní civilizace tu budou dál a ve větším měřítku,protože ti se nějakými hovadinami,jako jsou domy či auta vůbec nezabývají.Zatím tu máme klid a pohodlí,ale dívejme se,jak to už
10.1. | 09:35 luckyluke
4
Náhlasit nevhodný komentář
nepálí.Bodejť jo,když nikdo z mladých lidí děti už nechce v rámci svého pohodlí.Arabskému či africkému světu je jedno v jakých podmínkách žije.Jen je třeba zachovat potomstvo,protože mají moc dobře spočítané,že někdo vždycky přežije a jejich civilizace bude pokračovat či převyšovat tu civilizaci,
10.1. | 09:33 luckyluke
4
Náhlasit nevhodný komentář
demoralizovaných seriálů na jakýchkoli tv stanicích jen proto,aby byla odtržena pozornost od toho,co se kolem nás děje.Probíráe v práci,kdo s kým táhne,co udělal ten špatně támhleten,ale že se blíží náš konec s tím,že naše dcery a vnučky budou za pár let sloužit jako sexuální otrokyně,to už nikoho
10.1. | 09:31 luckyluke
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jaký paradox,když sem se hrnou mladí muži,aby to tu rozbili,naše ženy smrzačili,znásilňovali a tam u nich mladé ženy berou do rukou zbraně a bojují za svou vlast.Není to příklad toho,že tito mužové se sice nadřazují nad všechny,ale jinak to je hnízdo nemorální brutality?Jsme zataženi jen do příběhů
10.1. | 09:28 babinko
1
Náhlasit nevhodný komentář
Cologne Riot - Yet another first person account - 2016 Jan 07 https://www.youtube.com/watch?v=kBGuMeC7qnQ aktualna spoved
10.1. | 09:28 luckyluke
3
Náhlasit nevhodný komentář
nás už dokázala natolik otupit,že se nevyznáme už ani sami v sobě,kdy láska a nějaké to mít vůbec mít někoho rád,se natolik vytratilo,že už nevěříme pomalu ani sami sobě,tak bychom se měli zamyslet nad tím,zda primitivní sivilizace,která sem k nám pomalu kráčí,není tak trochu víc mazanější,než my.