Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2016 14:45
video NÁSILÍ

Sexuální útoky v Kolíně natočila kamera! Ženy nemohly utéct

Zdroj: došlo mailem

Skandál ze silvestrovské noci v Německu zajímá celou Evropu. Sexuální útoky na ženy a nesmyslné násilí mělo v poslední noc zasáhnout stovky lidí, hlavně žen. Do redakce TN.cz přišlo mailem video, které má inkriminované okamžiky zachycovat.

Do redakce TN.cz přišel email s videem, které podle odesílatele ukazuje incident ze silvestrovské noci v Německu. Podle mnoha svědectví byly napadány a osahávány ženy velkými skupinami lidí. Ženské oběti neměly šanci se skupinám mužů ubránit nebo utéct. A právě takové jednání je podle odesílatele mailu zachyceno na videu, které poslal.

 

Sexuální útoky hlásí další země v Evropě - kromě Německa také Rakousko, Švýcarsko, Švédsko a Finsko. Veřejnost si často tyto útoky spojuje se současnou uprchlickou vlnou a je pravda, že několik útočníků bylo prokazatelně z řad žadatelů o azyl. Konkrétně v Německu to bylo 18 z 31 zadržených mužů.
 

 

Lidé si stěžují, že policie nedokázala proti útočníkům adekvátně zasáhnout a objevují se dokonce hlasy, které tvrdí, že z některých míst přišel příkaz celou kauzu zamést pod koberec. To se ale evidentně nedaří.

 

V Německu už připravují dokonce legislativu, která by umožnila žadatele o azyl, kteří se dopustí nějakého nezákonného činu, jako v tomto případě, snadněji a hlavně rychleji deportovat ze země.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÉ: Neměcko trápí sexuální útoky! Uprchlíci lační po místních ženách!

DĚSIVÉ VIDEO: Útočníci přepadli moderátorku během vysílání! Diváci trnuli hrůzou

hru TN.cz
Reklama