Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2017 15:22
Děsivá jízda

VIDEO šílené honičky: Zfetovaný řidič ujížděl a naboural několik aut!

Zdroj: Policie ČR

Policisté zveřejnili záběry z honičky pražskými ulicemi, kde pronásledovali zfetovaného řidiče se zákazem řízení. Několikrát se jen zázrakem vyhnul srážce a jeho jízda skončila až na Povltavské, kde naboural několik aut. Kromě něj se naštěstí nikdo nezranil.

Byla to honička jako z hollywoodského trháku. A měla všechno - kradené auto, zfetovaného řidiče i infarktové scény, kdy ke srážce scházelo jen málo. Až na poničená auta se ale naštěstí nikomu kromě pronásledovaného řidiče nic nestalo.

 

Záběry středeční honičky, které zveřejnila policie, začínají u křižovatky Prosecká. Policisté si všimnou kradeného auta i podezřelého chování řidiče, který okamžitě po zapnutí majáků začne ujíždět. Přes slepou ulici a po chodníku nakonec dojede zpět k Prosecké.

 

Tam zfetovaný řidič porušil hned několik předpisů najednou, když na červenou projel křižovatkou do protisměru a pokračoval Povltavskou. Tam nakonec jeho jízda skončila, když kličkoval mezi auty, několik jich naboural a pak se i zranil.

 

 

"Při posledním střetu zůstalo jeho vozidlo nepojízdné a policisté řidiče zadrželi. To se neobešlo bez použití donucovacích prostředků, jelikož byl muž agresivní a bránil se," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Test na drogy ukázal, že je řidič pod vlivem amfetaminu.

 

Záchranáři ho převezli do nemocnice, noc strávil v policejní cele. "Zadržený je pětatřicetiletý osmnáctkrát trestaný muž, který má do září roku 2021 vyslovený zákaz řízení motorových vozidel," upřesnil Daněk. Policie teď bude vyšetřovat, jestli auto na konci července ukradl právě on. Kromě muže se naštěstí nikdo nezranil.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.8. | 16:18 brta
4
zkurrvenec za**ranej,chcíí*pak špinavej,seřezat,zavřit,zkopat,zlamat ...
11.8. | 10:39 novus
0
Zajimave, unas v Nemecku sem o podobnem HONU na pachatele nikdy neslysel..ONo ...
11.8. | 10:41 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
ASi je tohle Ceska specialita,,vzpominam na Italskej film kde podobni divoci policajti nejen si hrali na formuli ale rovnou i strileli! Rikalo se jim- Kropici!
11.8. | 10:39 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zajimave, unas v Nemecku sem o podobnem HONU na pachatele nikdy neslysel..ONo to Auto lze zastavit i jinak, bez divokeho nahaneni v beznem provozu.To Auto zacalo ohrozovat ostatni teprve az se nanej chlupaty vrhli, kdyby byli nenapadni tak by ho sbalili o chvili pozdeji a bez ohrozovani jinych.
10.8. | 21:11 Miroslav Hanko
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zfetovanej zmr@ u soudu polehčující okolnost, tak že na místě utratit.
10.8. | 20:25 pean85
2
Náhlasit nevhodný komentář
No, udělat to mne, když jedu s dcerkama, tak ho umlátim heverem a sedět bych šel já..
10.8. | 19:30 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
A teď by mně zajímalo, kdo uhradí všechny ty nabořený káry, včetně toho ukradenýho. Z jeho povinnýho to nepůjde, protože drogy. A na tom zmrdowi si nikdo nic nevezme.
10.8. | 19:27 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pic...
10.8. | 16:22 brta
4
Náhlasit nevhodný komentář
tady je vidět jak funguje justyce v našem statě,jak se muže dostat ještě na svobodu recividista 6 trestany a se zakazem všeho co jde?jak muže takova splodina byt na svobodě?vlaaado dělejte kurrva stim něco!!!!
10.8. | 16:20 brta
4
Náhlasit nevhodný komentář
...přeju mu aby ho v base pr**li 3 obří negři a aby jim bělal do konce sveho uboheho života děvvku......omlouvam se za negativitu ale tyhle ubohy zmeerdy fetacky nenavidim-ještě by byl schopen zranit ditě v auto ko ko t zkur***ej
10.8. | 16:18 brta
4
Náhlasit nevhodný komentář
zkurrvenec za**ranej,chcíí*pak špinavej,seřezat,zavřit,zkopat,zlamat pracky,zlamat hnaty ,krve by znej teklo že by vykrvacel ze zmerda fetackyho,doufam že tato krysa se na svobodu už nepodíva......