Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 7. 2017
Hit současnosti

VIDEO: Těhotenský test pomocí zubní pasty je hit. Je zadarmo!

Zdroj: YouTube.com

Bude čůrání na papírek brzy minulostí? Internetem se šíří nový způsob těhotenského testu, jehož největší předností je to, že je úplně zadarmo. A na to samozřejmě ženy slyší. Je to ale bezpečné?

Ano, nebo ne? Tuhle chvilku vzrušení při čekání na výsledek těhotenského testu pozná za život většina žen. Následné pocity však bývají různé – některé ženy jsou při pohledu na dvě čárky šťastné, jiným se naopak zhroutí vysněné plány. Věděli jste ale, že klasickým těhotenským testům možná brzy odzvoní? Novým hitem má být totiž těhotenský test v podobě zubní pasty!

Reklama

 

Zní to poněkud bizarně či nereálně, ale podle videa na portálu Youtube to skutečně funguje. Vynalézavé ženy, které chtějí ušetřit každou korunu, totiž přišly s tím, že se dá těhotenství zjistit i z obyčejné pasty na zuby. Výhodou je, že nemusíte utrácet za těhotenské testy v lékárně či drogerii, které zrovna nebývají nejlevnější. A jak to tedy vlastně funguje?

 

Malé množství moči, nejlépe ranní, smíchejte s bílou zubní pastou. Jestliže směs začne šumět a zmodrá, znamená to, že jste těhotná. Pokud se nic nestane, výsledek testu je negativní. Vzhledem k tomu, že je tento těhotenský test v podstatě zadarmo, těší se mezi ženami čím dál větší oblibě. Co na to ale říkají odborníci?

 

 

Lékaři rozhodně doporučují využívat klasické metody a na tento domácí test se příliš nespoléhat. "I kdyby vám test pomocí zubní pasty vyšel pozitivně, doporučuji, aby si každá taková nastávající maminka raději udělala ještě klasický těhotenský test,“ uvedl pro portál Huffington Post majitel Oxford Online Pharmacy Stuart Gale s tím, že těhotenský test pomocí pasty vám nijak neublíží, ale nedá se na něj 100% spoléhat. Čím je totiž moč kyselejší, tím více směs šumí. Nemusí to tedy nutně znamenat, že je žena těhotná.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž si ze srandy udělal těhotenský test. Vyšel mu pozitivně! U lékaře se však smát přestal

Neplodný muž zjistil jako první, že je manželka těhotná! Jak reagovala, když jí to oznámil?

TEST: Jste připravená na dítě?

TN.cz/niž
Reklama