Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2017 17:20
videa z koncertu Tvoje tvář má známý hlas

To bylo něco! Rychlý zářil jako Nedvěd i Vojtek. Dejdar natáčel

Zdroj: Facebook Martin Dejdar

Na tohle všichni čekali! Dvojkoncert show Tvoje tvář má známý hlas se povedl na výbornou. Fanoušci viděli vystoupení 16 soutěžících tří řad a ještě něco navíc. Podívejte se, jak si to užili sami účastníci.

Zatímco při přípravě show Tvoje tvář má známý hlas si soutěžící často stěžovali na nedostatek času, stres a náročnost proměn, tentokrát se nenašel snad nikdo, kdo by si vystoupení neužil. Vypovídá o tom i video, které na sociální síti zveřejnil Martin Dejdar.

 

Na záběrech jsou vidět všichni účinkující, jak nadšeně tančí a zpívají spolu s Petrem Rychlým, který se na závěr proměnil v Pepu Vojtka. Na píseň Pohoda kapely Kabát to na pódiu rozjeli úplně všichni.

 

Oblíbený herec, kterého znáte i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě II, předvědl heroický výkon. Jako jediný se totiž proměnil hned dvakrát - poprvé v Honzu Nedvěda, podruhé ve zmíněného Vojtka.

 

 

 

Fanoušci byli v O2 aréně svědky šestnácti vystoupení, ve kterých se představili vybraní účastníci všech tří řad. První koncert začal ve 14:00, další v 19:00. Na oba bylo vyprodáno, úžasnou show tak zhlédlo asi 20 tisíc lidí.

 

Kromě Rychlého a Dejdara, který ztvárnil zpěváka jménem Rag'n'Bone Man, se představil i Milan Peroutka coby Mika, Jan Cina jako Ylvis nebo Hana Holišová alias MC Hammer. Adam Mišík se znovu zhoupl na kouli a Anička Slováčková všechny dojala jako Lana del Rey.

epa TN.cz