Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 10. 2017
Průzkum vztahů

Víme, co muži chtějí slyšet při sexu: budete překvapeni!

Milenci
Zdroj: Thinkstockphotos

Přemýšlíte často, co říkat a neříkat v posteli? Víte, co muži chtějí nejvíce slyšet? Odpověď na tuto otázku přinesla australská společnost Forktip. Možná se to týká i vás, možná budete překvapeni.

Australská společnost Forktip provedla průzkum, ve kterém zpovídala 5 000 mužů a žen. Průzkum se zabýval otázkami, zda lidé ve vztahu lžou svým partnerům o počtu bývalých, jestli partnery podvádějí a také se ptal žen, co šeptají mužům nejčastěji do ucha při sexu, uvedl britský deník Mirror.

 

 

Na třetím místě ženy říkají mužům, jak moc si sex užívají. Druhé místo je už odvážnější, zde ženy šeptají "jak těsné to je". První místo vás možná překvapí, to zaujímá věta, o kterou jsou ženy požádány, aby svým partnerům říkali. Ti chtějí, aby je oslovovali "taťko".

 

Průzkum se také zabýval tím, jaké muže ženy preferují a naopak. Ženy hledají vysoké muže s atletickými postavami a velkými penisy. Muži zase hledají ženy s normální postavou a pevnými prsy. Podle průzkumu je také pravděpodobnější, že muži budou podvádět své partnerky a budou chtít často sex. 

 

 

Na otázku, kdo podvedl svého partnera, odpovědělo kladně 30,9 žen, mužů 40,4 %. K nejčastějším důvodů podvádění patří nedostatek sexu, pomsta nebo se partneři necítili sexuálně uspokojeni. O počtu svých bývalých partnerů pak lhalo 79,2 % žen a 50,3 % mužů.

reg TN.cz