Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2017 16:07
zábavné show na Nově

Víme, kdy odstartuje třetí Tvář! Chystá se i premiéra nové show

Tvoje tvář má známý hlas, Chart Show
Zdroj: TN.cz
Můžete se těšit na show Tvoje tvář má známý hlas a Chart show

Fanoušci zábavných pořadů na televizi Nova mohou jásat. Na jaře se totiž dočkají hned dvou premiérových show. Na obrazovky se vrací Tvoje tvář má známý hlas a přidá se také pěvecký pořad Chart show.

Poslední únorovou neděli na obrazovku TV Nova vrátí fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se znovu představí české celebrity v rolích populárních světových hvězd hudební scény.

 

Každou neděli ve 20:20 mezi sebou bude soutěžit osm českých osobností. Neuvěřitelnými proměnami tentokrát projdou Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková a Milan Peroutka.

 

Jejich výkony budou hodnotit osvědčení porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková, čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Pořadem bude i tentokrát provázet pohotový Ondřej Sokol. První díl poběží v neděli 26. února.

 

118

GALERIE: Chart show, Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Chart Show - Libor Bouček

Hodnocení:

 

Do jarního schématu budou patřit také premiérové díly televizního pořadu Chart Show plného hvězdných hostů a pěveckých vystoupení.

 

 

Chart Show představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších českých hitů v různých kategoriích jako nejlepší duety, party hity nebo 80´s.

 

Jednotlivými epizodami bude provádět zkušený moderátor Libor Bouček. Pořad poběží každou sobotu, od 18. února, ve 20:20 na TV Nova.

mom TN.cz