Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2017 16:07
zábavné show na Nově

Víme, kdy odstartuje třetí Tvář! Chystá se i premiéra nové show

Tvoje tvář má známý hlas, Chart Show
Zdroj: TN.cz
Můžete se těšit na show Tvoje tvář má známý hlas a Chart show

Fanoušci zábavných pořadů na televizi Nova mohou jásat. Na jaře se totiž dočkají hned dvou premiérových show. Na obrazovky se vrací Tvoje tvář má známý hlas a přidá se také pěvecký pořad Chart show.

Poslední únorovou neděli na obrazovku TV Nova vrátí fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se znovu představí české celebrity v rolích populárních světových hvězd hudební scény.

 

Každou neděli ve 20:20 mezi sebou bude soutěžit osm českých osobností. Neuvěřitelnými proměnami tentokrát projdou Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková a Milan Peroutka.

 

Jejich výkony budou hodnotit osvědčení porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková, čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Pořadem bude i tentokrát provázet pohotový Ondřej Sokol. První díl poběží v neděli 26. února.

 

118

GALERIE: Chart show, Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Chart Show - Libor Bouček

Hodnocení:

 

Do jarního schématu budou patřit také premiérové díly televizního pořadu Chart Show plného hvězdných hostů a pěveckých vystoupení.

 

 

Chart Show představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších českých hitů v různých kategoriích jako nejlepší duety, party hity nebo 80´s.

 

Jednotlivými epizodami bude provádět zkušený moderátor Libor Bouček. Pořad poběží každou sobotu, od 18. února, ve 20:20 na TV Nova.

mom TN.cz

Diskuze

1.2. | 11:20 Tony
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pane zkušený Boučku.Já mít sta tisíce za práci kterou děláte,tak budu mít taky takový úsměv.Nova zase vyhazuje peníze za pořad který již netáhne.Stačilo to první.Teď je to již okoukané a Bouček se bude jenom pakovat.
31.1. | 18:07 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Stupidní pořad. edívám se a dívat nebudu. A v jiném pořadu Bouček? Bliju. Toho nesnáším. Ten bude do všeho tahat politiku. Je to vůl.