Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2017
Vztahy a sex

Víte, kdo je demisexuál a jak se v posteli chová? Možná jste to vy!

Sex
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Už jste někdy slyšeli o výrazu demisexuál? Možná vůbec netušíte, že toto slovíčko může sedět i na vás! Záleží jen na tom, jak přistupujete k sexuálnímu životu a vztahům...

Demisexuálové jsou lidé, kteří nedokážou mít sex na jednu noc ani sex jen tak s někým. Tyto osoby mohou mít sexuální hrátky jen s protějšky, ke kterým je vážou milostné city. Bez zamilovanosti tedy s nikým do postele nevlezou.

 

Pro demisexuála jsou největší radostí při sexu emoce a starání se o milovaného člověka. Bez těchto prožitků demisexuálové nejsou schopni dosáhnout orgasmu a nemají ze sexu žádný zážitek. Proto nejdříve s partnerem dlouho chodí, než vůbec dojde k prvnímu sexu. Potřebují se nejprve sblížit a zamilovat a sexu se následně oddávat jen z čisté lásky.

 

 

Pevné pouto je pro demisexuály základ, podobně jako například pro demiromantiky. Ti zase nesnesou slýchat jakékoli romantické řeči do té doby, než se mezi nimi a protějškem utvoří emocionální a skálopevný vztah. A jak to máte vy? Jste demisexuálové, nebo vám sex na jednu noc nikterak nevadí?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zamilovaní měli mít první sex, ale styděli se koupit kondom. Nepochopíte, co místo něj použili!

Youtuberka znechutila veřejnost: Přiznala praktiky, které dělá s dítětem při sexu!

TN.cz/niž