Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2016 13:21
galerie + video co prozradil?

Vítěz MasterChefa Jiří: Vše o finále, souboji s Lucií i PRVNÍ DOJMY

Zdroj: TV Nova

Druhou řadu napínavého souboje amatérských kuchařů vyhrál 24letý Jiří Halamka ze Stěžer u Hradce Králové. Jak hodnotí závěrečné kolo a co nyní plánuje dělat dál? Na to se ho ptali i moderátoři v pořadu Snídaně s Novou.

"První dojmy jsou úplně úžasné. Strašně moc jsme si to užili - myslím všichni, co jsme tam byli - a hlavně oslavy byly velké," hodnotí celou soutěž i její samotný závěr Jiří.

 

Teď už se mu ulevilo a cítí radost, finálové kolo pro něj ale bylo nervy drásající. "Chtěl jsem vyhrát, dělal jsem pro to všechno [...]. U předkrmu jsem to tlačil hodně, ale potom se to všechno házelo do pohody. Dezert už jsem si vysloveně užil," zhodnotil finálový večer.

 

139

GALERIE: Vítěz druhé řady MasterChef

Zdroj: TV Nova

Jiří ze soutěže MasterChef

Hodnocení:

 

Ačkoli byl souboj s Lucií velmi vyrovnaný a v sázce bylo opravdu hodně, atmosféra při vaření prý mezi soutěžícími byla velmi vyrovnaná. "Nebylo to o tom, že bychom si něco navzájem kazili, ale spíš jsme si pomohli, když bylo třeba," řekl.

 

Nakonec to byl ale právě on, kdo ovládl celou soutěž. Vyhrál půl milionu korun, možnost spolupracovat na vydání kuchařky a titul českého MasterChefa. "Možná mi to pořádně ještě nedoteklo," svěřil se moderátorům. Oslavu si ale náležitě užil! Ráno byl však připraven poskytnout svůj první velký vítězný rozhovor v živém vysílání.

 

A jaké jsou jeho další plány? "Plány mám takové, že zase založím firmu a splním si ten sen toho privátního kuchaře," pochlubil se. Doufá, že jeho catering bude úspěšný a nebude se tak muset vrátit zpátky k práci v bance.

 

Myslíte si, že byste mohli být MasterChefem i vy? Můžete se už nyní přihlásit do třetí řady populární kuchařské soutěže. Přihlašovací formulář naleznete ZDE.

lud TN.cz