Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2016 13:21
galerie + video co prozradil?

Vítěz MasterChefa Jiří: Vše o finále, souboji s Lucií i PRVNÍ DOJMY

Zdroj: TV Nova

Druhou řadu napínavého souboje amatérských kuchařů vyhrál 24letý Jiří Halamka ze Stěžer u Hradce Králové. Jak hodnotí závěrečné kolo a co nyní plánuje dělat dál? Na to se ho ptali i moderátoři v pořadu Snídaně s Novou.

"První dojmy jsou úplně úžasné. Strašně moc jsme si to užili - myslím všichni, co jsme tam byli - a hlavně oslavy byly velké," hodnotí celou soutěž i její samotný závěr Jiří.

 

Teď už se mu ulevilo a cítí radost, finálové kolo pro něj ale bylo nervy drásající. "Chtěl jsem vyhrát, dělal jsem pro to všechno [...]. U předkrmu jsem to tlačil hodně, ale potom se to všechno házelo do pohody. Dezert už jsem si vysloveně užil," zhodnotil finálový večer.

 

139

GALERIE: Vítěz druhé řady MasterChef

Zdroj: TV Nova

Jiří ze soutěže MasterChef

Hodnocení:

 

Ačkoli byl souboj s Lucií velmi vyrovnaný a v sázce bylo opravdu hodně, atmosféra při vaření prý mezi soutěžícími byla velmi vyrovnaná. "Nebylo to o tom, že bychom si něco navzájem kazili, ale spíš jsme si pomohli, když bylo třeba," řekl.

 

Nakonec to byl ale právě on, kdo ovládl celou soutěž. Vyhrál půl milionu korun, možnost spolupracovat na vydání kuchařky a titul českého MasterChefa. "Možná mi to pořádně ještě nedoteklo," svěřil se moderátorům. Oslavu si ale náležitě užil! Ráno byl však připraven poskytnout svůj první velký vítězný rozhovor v živém vysílání.

 

A jaké jsou jeho další plány? "Plány mám takové, že zase založím firmu a splním si ten sen toho privátního kuchaře," pochlubil se. Doufá, že jeho catering bude úspěšný a nebude se tak muset vrátit zpátky k práci v bance.

 

Myslíte si, že byste mohli být MasterChefem i vy? Můžete se už nyní přihlásit do třetí řady populární kuchařské soutěže. Přihlašovací formulář naleznete ZDE.

lud TN.cz

Diskuze

24.11. | 12:38 nikulita
0
Náhlasit nevhodný komentář
A taky clovek by nemel zatezovat zaludek velkymi porcemi.Clovek by mel jist vicekrat za den ale mensi porce.asi taky dalsi duvod proc porce nejsou jako rizek v podove sloniho ucha a mraky kase.
24.11. | 12:35 nikulita
4
Náhlasit nevhodný komentář
Asi to neni o tom aby se clovek najedl ale pro gurmany kdo si chce pochutnat na jinem nez doma uvarenym jidlem.
24.11. | 10:58 maxfox
13
Náhlasit nevhodný komentář
Tato soutěž už nemá s vařením nic společného a nebo si myslíte,že onen umazaný talíř co připraví stačí nasytit pracujícího člověka ?