Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.7. 2017 16:37
Chaos v Praze

Vlak měl srazit chodce. Rychlíky se zastavily, sražený se nenašel

Zdroj: TV Nova

Pražští hasiči, policisté i záchranáři vyjeli v pátek po poledni k železničnímu tunelu u Nemocnice Na Bulovce, kde měl projíždějící vlak srazit člověka. Jenže tu nikoho nenašli.

Kuriózní nehoda se stala v tunelu na trati, která spojuje holešovické nádraží se zastávkou v Praze - Libni. Informaci o tom, že sražený nejspíš z místa odešel, jako první přinesli na twitteru pražští hasiči.


Později ji na dotaz TN.cz potvrdila i mluvčí záchranky Jana Poštová, když uvedla, že zdravotníci k železničnímu tunelu u Vltavy sice vyjeli, ale nikoho nenašli. Proto výjezd evidují jako zbytečný.


Trochu světla do případu vnesl až policejní mluvčí Tomáš Hulan. "Z výpovědi strojvedoucího vyplynulo, že viděl člověka, který ležel v kolejišti. Poté, co nad ním vlak přejel, se dotyčný zvedl a odešel pryč," vysvětlil Hulan.Přesto policisté okolí prohledávají, protože se nedá vyloučit, že "odvážlivec" ležící v cestě vlaku byl zraněný, utrpěl šok a pryč neodešel vědomě, ale v důsledku zranění.


Ať už to bylo jakkoli, incident provoz na trati zastavil na dvě hodiny a dotkl se nejen místních vlaků, ale i rychlíků, které z Prahy míří do severních Čech.

15

GALERIE: Sražená osoba na kolejích u Bulovky

Zdroj: AKTU.cz

Sražená osoba na kolejích u Bulovky - 1

Hodnocení:

pez TN.cz