Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 4. 2017
Přerušené jednání

Volno i ve čtvrtek! Poslanci se dohodli, že si prodlouží Velikonoce

Prázdná Poslanecká sněmovna
Zdroj: Profimedia

Schůze Poslanecké sněmovny měla pokračovat i na Zelený čtvrtek. Zákonodárci se ale domluvili, že se znovu sejdou až po Velikonocích. Čtvrtky bývají ve Sněmovně vyhrazeny interpelacím na členy vlády či jednání o mezinárodních smlouvách.

Poslanecká sněmovna už tento týden nebude jednat. Ve středu se na tom dohodly poslanecké kluby jednotlivých stran. Tento týden je přitom tzv. týden Poslanecké sněmovny, tedy týden, kdy by měli poslanci jednat na plenární schůzi od úterý až do pátku.

 

Páteční zasedání ale zrušil státní svátek. Ve čtvrtek měly proběhnout interpelace, poslanecké kluby se ale dohodly, že schůze bude pokračovat až 25. února. Oznámil to na závěr středeční schůze předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček.

 

Podle harmonogramu Poslanecké sněmovny je 17. týden v roce tzv. týden variabilní, tedy týden, do kterého může být prodlouženo projednávání bodů, které se nestihly probrat během dvou týdnů, které má jinak ve svém harmonogramu Sněmovna na plenární jednání vyhrazené.

 

 

Až se poslanci sejdou, mají v plánu jednat celý týden, tedy od úterý 25. dubna do pátku 28. dubna. Snad bude mít jednání hojnější účast, než závěr středeční schůze. O posledním bodu ve 19:13 hlasovalo jen 86 poslanců z celkových 200.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.4. | 10:44 Roman Nemergut
22
No jasně, vy swině, už jste se přece namakali dost, že ano?!
13.4. | 15:28 inverter
0
reypal,.. problém by to nebyl, jsou to hlavy otevřené.
14.4. | 01:17 Dana Žiláková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak bych se ráda rozhodla mít volno celé svátky,bohužel musím v pondělí do práce,svátek nesvátek,jíst se musí,nějak nejde říct v nemocnici že je státní svátek a že se nevaří :(
13.4. | 18:00 Jozef Miskolczi
6
Náhlasit nevhodný komentář
A takové sv.i.ně živíme
13.4. | 17:53 reypal
1
Náhlasit nevhodný komentář
inverter 15,28 // asi by to chtělo napomínat,napomínat a ještě jednou napomenout.Až vstane napomenout opakovaně?Zajímavé řešení.Třeba by se už ušetřilo i na náhradách a nemuselo by se vybírat ne nemocné děti.Nakopat je do .....
13.4. | 17:51 lucielucina
10
Náhlasit nevhodný komentář
Zákonodárci se domluvili, že se na práci vyserou (tedy pokud se to ještě dá nazvat prací). Zajímalo by mne, jestli se jim pozastavil plat na dobu nedělání v pracovní době. Je to plivnití do ksichtu lidem co je volili a pohrdají se svým podvedeným voličstvem. Je potřeba u voleb jim to spočítat.
13.4. | 15:28 inverter
0
Náhlasit nevhodný komentář
reypal,.. problém by to nebyl, jsou to hlavy otevřené.
13.4. | 13:21 reypal
9
Náhlasit nevhodný komentář
Kde pak,ta posranecká sebranka nikdy nic kloudného dělat nebude.Je otázkou,zdali by nebylo lepší,aby nedělali nikdy nic.Co z toho seskupení vypadne stojí za dvě věci.Kterýkoli zákon se musí novelizovat dřív,než začne platit.Těm snad do hlav někdo na...... .
13.4. | 12:31 dedapetr
18
Náhlasit nevhodný komentář
Co by se honili za ty prachy.Po velikonocích se vrátí a zvednou si platy aby dorovnaly ztrátu za útratu přes volno.
13.4. | 12:24 jiří zbrawa
10
Náhlasit nevhodný komentář
..no za ty prachy,přátelé! :-)
13.4. | 12:00 Roman Nemergut
9
Náhlasit nevhodný komentář
kimy69: tohodle hajzla mi ani nepřipomínej. Toho vzal jednou do parlamentu jeho permanentně ožralej fotr, aby se chlapeček podíval, kde tatínek "pracuje" a zapomněl ho tam. Od tý doby tam tenhle netahavej grázl je!!!
13.4. | 11:38 Jan Sedlacek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Z-a-M-a-R-a-D-a-I