Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2017 13:24
zatnuli mi tipec

Vrah v base vystudoval vysokou, jezdil na dovolenou. Chtěl ještě víc

Zdroj: TV Nova

Lékař Vladimír Mikuš, odsouzený za vraždu milenky, zůstane ve vězení. Dopoledne o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 6, který zamítl jeho žádost o podmínečné propuštění.

Vladimír Mikuš si ve vězení odseděl více než dvě třetiny z uloženého čtrnáctiletého trestu. Za mřížemi se choval vzorně, sbíral jednu pochvalu za druhou, dělal knihovníka, vystudoval vysokou školu a dokonce byl několikrát na jakési dovolené. Domů se dostal třeba i na vánoční svátky.

 

Při jeho žádosti o propuštění se za něj zaručila rodina, přátelé a také kantoři ze škol. Tvrdil, že po propuštění bude mít zajištěné bydlení a také práci. To všechno ale soudkyni nepřesvědčilo, aby vraha pustila předčasně na svobodu, podle ní ještě nenastal ten správný čas. Čin, který Mikuš spáchal, byl prostě příliš vážný.

 

 

Lékař zavraždil svou milenku, protože se s ním chtěla rozejít. Policie ho už od jejího zmizení v únoru 2007 podezírala, chyběla ale hlavní důkaz - tělo. To vyplavalo v bedně z Orlické přehrady jen pár dní předtím než měl soud rozhodovat o tom, zda bude definitivně očištěn. 

mom/Ondřej Špalek TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 14:16 sperma1
3
to je mazec ! uprimne mi se to nelibi ! slusnej clovek nikoho nezajima ! ale ...
17.3. | 14:17 sperma1
0
ale staci*
19.3. | 15:31 Markéta Michalisková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Před lety vinu za smrt M. tvrdě odmítal,a díval se jejím rodičum u soudu do očí a řikál já nic,a ted po letech to přizná a myslí si že mu někdo uvěří že se v base změnil,?Leda hov..o .Měl to moc dobře promyšlený už když k němu nic netušíc nasedla tehdy v Plzni do auta.Hajzl hajzl hajzl.
19.3. | 15:26 Markéta Michalisková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě že ho nepustili,... Nemužu toho zmr...a ani cejtit,. Vystudovat vysokou z basy?vedoucí v knihovně ? Dostat se na svátky domu? Jsou jiný ,zavřený za mnohem menší prohřešky a domu se nedostanou ikdyž sou vzorný !!!!!!! To jen tenhle k...Nevěřim mu ani nos mezi očima.
18.3. | 07:27 Štefan Nemeth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Která vysoká škola přednáší v base?? Jak může vrah chodit na vysokou?? Chovanče, vysvětli mi to!!
17.3. | 21:50 jansuk
0
Náhlasit nevhodný komentář
A co se týče studia nebo zájmové činnosti: na to bych vymezil čas od večerky do budíčku, na úkor spánku. Ovšem pouze s podmínkou, že po celou šestnáctihodinovou pracovní dobu bude podávat minimálně 100% pracovní výkon
17.3. | 21:47 jansuk
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bylo by zajímavé zjistit, za co ty pochvaly měl: za pečlivě zabalené a vyrovnané knížky v knihovně? Nebo za vzorně vyšůrovanou podlahu či snad za bezvadně vyčištěné boty? Za to bych uděloval jako odměnu maximálně jeden krajíc chleba či knedlík navíc.
17.3. | 14:19 sperma1
3
Náhlasit nevhodný komentář
to prece neni mozne aby ho vsichni obdivovali jenom kvuli toho ze spachal vrazdu
17.3. | 14:17 sperma1
0
Náhlasit nevhodný komentář
ale staci*
17.3. | 14:16 sperma1
3
Náhlasit nevhodný komentář
to je mazec ! uprimne mi se to nelibi ! slusnej clovek nikoho nezajima ! ale stari udelat vazny trestny cin napr vrazdu ! a hnet se o neho vsichni zajimaji,chvali ho,a ma plno pratel...ja to nechapu
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme