Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2017
brutální případ

Vražda mladé matky se vyostřuje! Rodina chce "krvavou pomstu"

Vražda Olívie
Zdroj: facebook

Šestadvacetiletý Milan čelí obvinění z vraždy své partnerky Olívie (28). Mladou matku tří dětí podle policie pobodal do krku před restaurací. Rodiče oběti se zhroutili. Otec Olívie vyhrožuje, že vyvraždí celou rodinu Milana.

Slovenskem od pátku otřásá vražda, která se stala za bílého dne před restaurací v obci Plešivec v okrese Rožňava. Milan (26) měl zavraždit Olívii (28).

 

"Muž svou družku zezadu napadl a bodal ji nožem do krku," řekla deníku Pluska.sk policejní mluvčí Lenka Ivanová. Žena bojovala o život, ale zemřela při převozu do nemocnice. Mladík se po útoku pokusil zabít i sebe, ale skončil v péči lékařů.  Více čtěte zde.

 

Rodiče Olívie se zhroutili a mluví o pomstě. Jejich dům podle svědků hlídá policie. "Police je na místě ve dne v noci. Její otec vzal sekeru a řekl, že zabije celou Milanovu rodinu. Naběhlo tam komando a zabránili strašné tragédii," popsal svědek deníku Pluska.sk.

 

 

Že otec dívce hrozí masovou vraždou, přiznala i policie. "Jsme tu a budeme hlídat, nevíme jak dlouho. Muž vyhrožuje, že dceru pomstí tím nejhorším způsobem," řekla deníku policie. "Nebudou to věčně. Pokud bude chtít zabít někoho z rodiny Milana, dříve nebo později to udělá," myslí si sousedé.

 

Nikdo z rodin se nechce médiím vyjádřit. Olívie a Milan spolu mají tři děti. Nejstarší z nich, sedmiletý syn, celou vraždu viděl. Všechny potomci jsou nyní v péči Olíviiných rodičů.

ham TN.cz