Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2015 09:32
již dnes večer

Vražda nebo podstrčené prášky? Policii Modrava čeká nový případ!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Již dnes večer se můžete těšit na nový díl oblíbeného krimiseriálu Policie Modrava. A jaký případ budou šumavští policisté řešit dnes? Na první pohled naprosto jasnou vraždu, která ale s postupujícím vyšetřováním přinese překvapivé zvraty.

O půlnoci zavolá na policii v Kašperských Horách starší muž a oznámí, že z vilky sousedů slyšel dva výstřely. Hlídka policie na udané adrese najde zastřeleného podnikatele Klementa. Jeho žena Elena Klementová sedí netečně na pohovce proti němu a v ruce svírá pistoli.

 

Je při vědomí, ale na nic nereaguje, je zřejmě v šoku. Vypadá to na jasný případ zabití v afektu po manželské hádce. Elenu odveze záchranka na psychiatrii. Ukáže se, že má schizofrenii a dlouhá léta se léčí.

 

 

Vyšetřování odhalí, že jí někdo neznámý vyměnil léky. Proto se psychicky dostala zcela mimo kontrolu a neuvědomovala si, co dělá. Jana tuší, že někdo Elenu k vraždě jejího manžela domanévroval. Postupně rozkrývá všechny rodinné vztahy, až usvědčí skutečného vraha.
 

Scény na uzavřeném psychiatrickém oddělení, kde je Elena Klementová /Simona Postlerová/ internována, se realizovaly ve staré části Klatovské nemocnice, která byla v té době již opuštěná. Prázdné operační sály, vyšetřovny a pokoje pacientů působily na členy štábu depresivně.

jox TN.cz