Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 4. 2017
Jak se tam dostaly?

Vražda Sabiny v Ostravě: U jejího domu se válí zakrvácené věci!

Zdroj: TV Nova

Od středečního večera vyšetřují moravskoslezští kriminalisté vraždu šestadvacetileté Sabiny, ke které došlo v domě v městské části Polanka. Policisté zřejmě stále nevědí, kdo má brutální vraždu mladé ženy na svědomí. V neděli se ale v křoví u domu našly zakrvácené věci!

Policejní pásky už kolem domu mrtvé ženy nejsou. Štáb TV Nova ale v křoví před domem, které předtím policisté prohledávali, našel pytle se zakrvácenými věcmi. Někdo v křoví schoval gumové boty a smeták.

 

Jestli je tam vyhodil vrah mladé ženy, nebo je tam schovali příbuzní, kteří místo činu uklízeli, zatím není jasné. Policisté se k případu nadále nechtějí vyjadřovat. "Další informace teď nesdělíme, sdělíme je, až to bude možné," řekl v neděli TV Nova policejní mluvčí Richard Palát.

 

Sabina měla mít podle informací televize Nova hlavu rozbitou tak, že ji bylo těžké identifikovat. Podle zdroje, který je obeznámen s vyšetřováním, policie pracuje se třemi verzemi toho, co se mohlo stát.

 

14

GALERIE: Zakrvácené věci u domu zavražděné Sabiny

Zdroj: TV Nova

Vražda Sabiny, zakrvácené věci - 4

Hodnocení:

 

Jednou z nich je, že dívku připravil o život její přítel. Podle známých Sabiny ji bil. Nález těla nahlásil právě on.

 

I ve druhé vyšetřovací verzi figuruje přítel zavražděné ženy. Ten měl podle informací TV Nova nepřátele. Policisté tak pracují i s verzí, že by mohlo jít o vyřizování účtů. Přítel mrtvé Sabiny v tu chvíli nebyl doma. Na nečekanou návštěvu tak mohla doplatit zavražděná žena.

 

 

Poslední vyšetřovací verze také počítá s tím, že žena byla v nesprávnou dobu na nesprávném místě a zkřížila cestu lupičům, kteří chtěli byt vykrást. Ti se jí pak zbavili coby nepohodlného svědka. Tak jak tak vrah nebo vrazi jsou zřejmě stále na svobodě.

vbo, Lucie Cochlarová TN.cz