Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 4. 2017
Jak se tam dostaly?

Vražda Sabiny v Ostravě: U jejího domu se válí zakrvácené věci!

Zdroj: TV Nova

Od středečního večera vyšetřují moravskoslezští kriminalisté vraždu šestadvacetileté Sabiny, ke které došlo v domě v městské části Polanka. Policisté zřejmě stále nevědí, kdo má brutální vraždu mladé ženy na svědomí. V neděli se ale v křoví u domu našly zakrvácené věci!

Policejní pásky už kolem domu mrtvé ženy nejsou. Štáb TV Nova ale v křoví před domem, které předtím policisté prohledávali, našel pytle se zakrvácenými věcmi. Někdo v křoví schoval gumové boty a smeták.

 

Jestli je tam vyhodil vrah mladé ženy, nebo je tam schovali příbuzní, kteří místo činu uklízeli, zatím není jasné. Policisté se k případu nadále nechtějí vyjadřovat. "Další informace teď nesdělíme, sdělíme je, až to bude možné," řekl v neděli TV Nova policejní mluvčí Richard Palát.

 

Sabina měla mít podle informací televize Nova hlavu rozbitou tak, že ji bylo těžké identifikovat. Podle zdroje, který je obeznámen s vyšetřováním, policie pracuje se třemi verzemi toho, co se mohlo stát.

 

14

GALERIE: Zakrvácené věci u domu zavražděné Sabiny

Zdroj: TV Nova

Vražda Sabiny, zakrvácené věci - 4

Hodnocení:

 

Jednou z nich je, že dívku připravil o život její přítel. Podle známých Sabiny ji bil. Nález těla nahlásil právě on.

 

I ve druhé vyšetřovací verzi figuruje přítel zavražděné ženy. Ten měl podle informací TV Nova nepřátele. Policisté tak pracují i s verzí, že by mohlo jít o vyřizování účtů. Přítel mrtvé Sabiny v tu chvíli nebyl doma. Na nečekanou návštěvu tak mohla doplatit zavražděná žena.

 

 

Poslední vyšetřovací verze také počítá s tím, že žena byla v nesprávnou dobu na nesprávném místě a zkřížila cestu lupičům, kteří chtěli byt vykrást. Ti se jí pak zbavili coby nepohodlného svědka. Tak jak tak vrah nebo vrazi jsou zřejmě stále na svobodě.

vbo, Lucie Cochlarová TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama