Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2016 20:31
Rozsáhlé akce

STRACH V BRNĚ: Zkrvavený vrah studentky (24) je stále na útěku! 

Zdroj: TV Nova

Brněnští kriminalisté od pondělního odpoledne pátrají po vrahovi. Mladou ženu našli mrtvou v areálu Mendelovy univerzity v Černých Polích, okolí stále prohledávají desítky policistů.

K vraždě došlo včera odpoledne v okolí arboreta Mendelovy univerzity v Brně. Desítky policistů místo činu do noci prohlížely. Obětí podle nich byla mladá žena. 


K objasňování údajně brutální vraždy se však kriminalisté nechtěli moc vyjadřovat, později pouze uvedli, že oběti bylo 24 let a šlo o studentku z Brněnska. "Od odpoledních hodin tady vyšetřujeme závažný násilný trestný čin," potvrdil kriminalista Antonín Hrdlička.


Máte k případu bližší informace nebo víte, kdo jsou její aktéři? Ozvěte se na mail zpravy@nova.cz. Děkujeme.
 


Vražednou zbraň se snažili policisté najít na blízké tramvajové trati, měli totiž podezření, že ji tam mohl vrah při útěku odhodit. Řidiči tramvají dostali informaci, aby si dávali pozor na zakrváceného muže, který může být nebezpečný. Násilnou smrt potvrdila  ještě v noci na úterý provedená soudní pitva.


Vrah už ovšem uniká bezmála čtyřiadvacet hodin a šance na jeho dopadení stále klesá. 
 

 

 

Kriminalisté už vyslechli několik svědků. Policie žádá všechny, kteří si mezi třetí a pátou hodinou odpoledne na třídě generála Píky něčeho podezřelého všimli, aby se ozvali na linku 158. Pátrání po vrahovi je však zatím marné. Pokud se ho podaří dopadnout, hrozí mu až 20 let vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SOUHLASÍTE S NÍ? Matka objala brutálního vraha svého syna. Odpouštím ti! řekla mu

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

mom/Ondřej Požár TN.cz