Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2017

Vše pro školní vítězství

TESCO
Zdroj: oficiální zdroj

Pohodlně na jednom místě v obchodech Tesco naleznete více než 2500 školních potřeb.

Letní prázdniny se už pomalu chýlí ke konci a za chvilku je tu první školní den, na který je potřeba se řádně vybavit. V sortimentu obchodního řetězce Tesco se můžete těšit na řadu pomůcek, které nesmí chybět žádnému školákovi. Z nabídky si můžete vybrat batohy a aktovky, mezi kterými vaše děti jistě najdou ten nejvhodnější. Nesmíme zapomenout ani na boxík na svačinky nebo lahev na pití, protože zdravé stravování a řádný pitný režim by měl dodržovat každý školák. Můžete se inspirovat na stránkách tesco – škola.

Výběr správných školních pomůcek by se v žádném případě neměl podcenit a pokud si nejste jistí, požádejte o radu proškolený personál, který vám ochotně poradí a pomůže. Využít této pomoci můžete třeba v obchodech Tesco. Třeba při volbě zda batoh nebo aktovku. Všeobecně se ví, že pro prvňáky jsou vhodnější aktovky, které se anatomicky přizpůsobí dětským zádům. Díky značně jednoduššímu systému ukládání věcí se malý školák snadno orientuje ve svých školních pomůckách. Tesco nabízí jak aktovky, tak i jednodušší a designově zajímavější batohy, které upřednostňují zejména školáci vyšších tříd.

Při výběru batohu či aktovky je podstatné, aby si dítě vyzkoušelo, jestli mu taška dobře sedí. Taška by rozhodně neměla být moc těžká. Dále určitě nevybírejte zbytečně rozměrné tašky a nezapomente brát v potaz výšku vašeho dítěte. Vzhled a motiv na tašce hrají při výběru také svou roli.

Pokud dáváte přednost nakupování školního vybavení přes internet, tak i v tomto případě má pro vás Tesco řešení, školní pomůcky můžete pohodlně vybrat prostřednictvím stránek itesco.cz a nechat si je doručit třeba společně s vaším nákupem potravin. Na výběr máte z více než 150 položek.

Komerční článek
Reklama