Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 2. 2017
TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Ztracená Míša a Otakar S.
Zdroj: facebook.com

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Otakar S. měl před smrtí zanechat dva dopisy na rozloučenou - jeden přeškrtaný, druhý už dokončený. Média spekulovala o tom, že dopisy jsou klíčem k nezvěstné dívce. Otakar v nich měl popsat, kde ukryl Míšino tělo. Vyšlo najevo, že informace zřejmě nejsou pravdivé. TN.cz to řekla matka Otakara Irena. "Policie mi řekla, že žádné dopisy neexistují," tvrdí žena.

 

Míša neměla přítele své matky Otakara S. podle sousedů ráda a bála se ho. Když přijel na návštěvu, raději odcházela k babičce. Na začátku února navíc vyšlo najevo, že muž obtěžoval Míšinu kamarádku, která bydlela ve stejném domě.

 

Reportáž: Po Míše Muzikářové z Ústí nad Labem pátrá policie už měsíc 

 

Zneužitých dívek ale mohlo být podle různých svědectví víc. Rodina Oty nevěří, že by Míše ublížil. Jeho matka ale připustila, že byl zřejmě nemocný. "Celá rodina je šokovaná, že se o takové nemoci (poz. red.-pedofilii ) dozvěděla po 38 letech Otakarova života a to ještě z médií," řekla Irena.

 

Ota údajně nikdy neprojevoval žádné pedofilní náznaky. Než před třemi lety začal vztah s Míšinou matkou, byl dvakrát ženatý. "Nikdo z předchozích manželek se o ničem nezmínil, doma byl do 18 let a i když měl mladší sestru, tak nikdy k tomu nebyl ani náznak," řekla Irena s tím, že sestra Otu také milovala.

 

 

Paní Irena se trápí tím, že na synovi nic nepoznala. "Je nám všem líto, že jsme o tom nevěděli, protože se nic z toho nemuselo stát. Mohli jsme mu vyhledat lékaře a on tady s námi mohl ještě být. Strašně moc bolí. S "Otínem", jak jsem mu říkala, jsme si rozuměli i beze slov," řekla smutně Irena.

 


Dvanáctiletá Michaela Patricie Muzikářová zmizela zřejmě 11. ledna ráno na cestě do školy, matka její zmizení ohlásila večer. Už více než měsíc ji hledají desítky policistů, zatím ale dívku nenašli. Kriminalisté pracují od začátku případu se dvěma verzemi - že dívka utekla, nebo ji někdo unesl.

has TN.cz