Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.3. 2017 19:15
nepovedený revival

Výbuch pyrotechniky na koncertě v Brně zranil 6 lidí!

Rammstein revival band SK - 2
Zdroj: YouTube.com

Výbuch pyrotechniky na brněnském koncertu revivalové skupiny Ramm-stein zranil šest lidí. Policie případ vyšetřuje jako obecné ohrožení.

Slovenská revivalová kapela Ramm-stein použila při koncertu v Brně pyrotechnické efekty, aby napodobila své německé vzory. Při nešikovné manipulaci ale došlo k výbuchu. Zranění utrpělo šest lidí. Nejvážnější utrpěl člen skupiny, který rachejtle odpaloval.

 

Policie následně klub Metro Music Club evakuovala. Příčinu výbuchu vyšetřuje soudní znalec.

 

Majitelé klubu se od incidentu distancovali. "Skupina použila pyrotechniku bez vědomí a svolení majitelů klubu," uvedli na facebookovém profilu klubu. Podle nich skupina vzala veškerou zodpovědnost na sebe.

 

Německá kapela Rammstein je známá používáním ohňů a pyrotechniky. Skvěle její vystoupení ztvárnil David Kraus v show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Podívejte se na ukázky z vystoupení Ramm-stein revival:

 

TN.cz

Diskuze

19.3. | 20:36 sperma1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
tak aspon se bavili na koncertu ! skoda ze nikdo nezemrel to by potom byla zabava ! ale strasne se divim ze tam nepriletely zadne vrtulniky a zasahovka a vojaci ! usama bin ladina nikdo nepodeziral ? to je divne...vetsinou kdyz se cokoliv stane tak jsou policejni manevry jako prase !
19.3. | 20:20 wp2t
1
Náhlasit nevhodný komentář
To přece nemůže být tím, že tady počet muslimského obyvatelstva nedosáhl ještě té hranice 10ti procent, (kdy pak začínají násilím prosazovat své náboženství na úkor jiných názorů a vyvolávat nepokoje ) a tak se v tiskových zprávách musí podle Evropských směrnic uvádět, že určitě nejde o ně.
19.3. | 19:56 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
čobolove si hrajou si na fašisty a dostali na pr del...skoda ze tak malo )))...
19.3. | 19:39 wp2t
2
Náhlasit nevhodný komentář
Chybí mi prohlášení starosty, že se nejedná o teroristický útok. Nebo, ale to proboha ne......