Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.9. 2018 17:20

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Víte, jak vybírat sušenky, aby Vám přinesly i něco pozitivního mimo skvělé chuti?

Určitě sledujte složení. Hledejte výrobky, kde bude na prvním místě stát celozrnná mouka nebo jiné celozrnné obiloviny. Vyhněte se výrobkům, kde je uveden hned v začátku cukr nebo dokonce tuk, vhodné nejsou ani sušenky s převažujícím podílem bílé pšeničné mouky. Věnujte pozornost i dalším složkám jako je tuk. Nejlépe by to měl být řepkový olej či jiný olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny, horší je to v případě palmového a kokosového tuku, které jsou tvořeny převážně nasycenými mastnými kyselinami. Nicméně někdy to zkrátka bez těchto tuků nejde a mají v sušence svůj technologický význam. Není tedy třeba se děsit vždy, jakmile ve složení narazíte na palmový tuk , ale třeba v kombinaci s řepkovým olejem. Vyvarovat byste se měli výrobkům s částečně ztuženými tuky.
REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Dávejte pozor na nutriční hodnoty a balení sušenek – malé balení Vás nenutí sníst jich víc, než je vhodné

Vybírejte sušenky s energetickou hodnotou do 2000 kJ, ještě lépe do 1800 kJ na 100 g. Obsah tuku by měl být do 20g a nasycené mastné kyseliny by měly tvořit maximálně třetinu z celkového obsahu tuku, nejlépe do 5g. U sladkých sušenek je očekáván pochopitelně cukr, může být třtinový nebo invertní, celkový obsah cukrů by neměl přesáhnout 20g ve 100g sušenek. A určitě volte výrobky s vysokým obsahem vlákniny, dle legislativy min. 6g, ideálně 8-10g vlákniny ve 100g.
REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Co doporučuje výživový specialista Ing. Petr Havlíček

„Celozrnné sušenky REJ Víte,co jíte splňují výše uvedená kritéria - mají přijatelnou energetickou hodnotu a obsah cukru, jsou vyrobeny z celozrnné mouky, obohaceny vlákninou, obsahují řepkový olej a balení 34g (4 sušenky) je akorát.“ Pro plnohodnotnou svačinu doplňte sušenky mléčným výrobkem a ovocem.

REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Zúčastněte se soutěže o zásobu sušenek značky REJ na rok zdarma a další ceny!
Sušenky a další výrobky zn. REJ můžete zakoupit v prodejnách zdravé výživy, hypermarketech Globus, v internetových obchodech (např. Stob.cz, Košík.cz, Rohlik.cz, Lékárna.cz), kompletní sortiment české společnosti REJ objednávejte přímo na eshopu www.rejfood.cz

Soutěž pro Vás o sušenky REJ na celý rok:

KOLIK PŘÍCHUTÍ CELOZRNNÝCH SUŠENEK 34g JE AKTUÁLNĚ V NABÍCE SPOLEČNOSTI REJ?

VÝHERCI NAŠÍ SOUTĚŽE JSOU:

Leona Šlesingrová
Letovice

Jiří Rajnošek
Lipník nad Bečvou

Romana Gottvaldová
Uhřice

Alena Peroutková
Dobruška

Jana Tesárková
Březí nad Oslavou

Petr Kaščák
Sezimovo Ústí

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria