Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017

VYHRAJTE luxusní kolekci očních stínů od Mary Kay

mary kay - oční stíny
Zdroj: oficiální zdroj

Společnost Mary Kay letos slaví kulatiny. Oslavujte společně s ní a vyhrajte jedinečné oční stíny!

Mary Kay byla založena před více než 50 lety v Dallasu. V současnosti patří podle společnosti Euromonitor International mezi 10 nejlepších značek pleťové kosmetiky a mezi 15 nejlepších značek dekorativní kosmetiky na celém světě. Spolupracuje s celosvětovými lídry v oblasti módy, parfémů, vizážistů a dermatologů, aby vyvíjela produkty, které si ženy zamilují. V České republice slaví letos kulaté výročí, v rámci kterého si pro vás připravila soutěž o skvělé ceny.

Neodolatelná kolekce Pure Dimensions™ Paletek očních stínů od Mary Kay nabízí rafinovaně sladěné odstíny, které vás budou inspirovat ke hře a objevování nekonečného množství kombinací. Stíny se velmi lehce aplikují, a umožňují tak vytváření různých barevných intenzit, které vypadají skvěle na všech tónech pleti. Velice dobře drží, neblednou, odráží světlo a dodávají vašemu pohledu větší záři a jas. Navíc opticky zjemňují drobné vrásky kolem očí, což jistě ocení každá žena.

mary kay - oční stíny
Zdroj: oficiální zdroj

Opusťte zimní všednost a dejte prostor čistým, zářivým odstínům. Paletka v odstínech Maui Gardens vás přenese do světa exotických rostlin, osvěžujících jezírek a horkých slunečních paprsků a paletka Moroccan Dunes do hřejivé pouštní krajiny plné jemných, pískových neutrálních barev.

Oslňte pohledem! Stačí se zapojit do soutěže a tyto neodolatelné oční stíny budou vaše!

Pro více informací o přípravcích Mary Kay® navštivte webové stránky www.marykay.cz  jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay nebo kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay.

Soutěžní otázka: 

Kolikáté výročí svého založení slaví letos Mary Kay (Czech Republic), s.r.o.?

a) 10 let
b) 20 let
c) 50 let
 

Jak soutěžit?

Vaším úkolem je správně zodpovědět soutěžní otázku a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 26.03.2017 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Mary Kay“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno 20 výherců, kteří získají Paletku očních stínů Pure Dimensions™.HERNÍ ŘÁD

internetové soutěže portálu TN.cz o kosmetiku Mary Kay
_________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o kosmetiku Mary Kay (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je Mary Kay (Czech Republic), s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 20.03.2017 na internetových stránkách http://TN.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 26.03.2017 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Mary Kay“ a v textu zprávy kromě odpovědí na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://TN.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno dvacet (20) výherců, z nichž každý získá paletu očních stínů značky Mary Kay.
6. Správná odpověď na soutěžní otázky a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://TN.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Cena bude výhercům zaslána na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Cenu ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné ji směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. CET 21 si vyhrazuje právo nahradit cenu uvedenou v tomto herním řádu jinou cenou obdobného typu a odpovídající hodnoty.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://TN.cz.

V Praze dne 17.03.2017

Jiří Libánský, online portfolio manažer

 

Komerční článek

Diskuze

25.3. | 08:50 vosibert
0
Jako u nás.Nikdo nic neví o nelegálních obchodních transakcí se zbraněmi.