Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 2. 2016
galerie jak to dopadlo?

Výměna manželek: V Marcele jsem lesbu poznal brzy. Je to chlap

Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela - 1
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela

Jeden muž a tři ženy - v netradiční výměně manželek se sešel jeden heterosexuální pár s párem lesbickým. Jak výměna probíhala, už jste viděli, ale jak to dopadlo pár měsíců po natáčení...?

Zprvu se zdálo, že největším kamenem úrazu bude soužití Milana a náhradní manželky Marcely. Ale Milan nepatří k žádným homofobům. Ukázalo se, že sám něco vytušil už předem a navíc přiznal, že má mezi homosexuály známé.

 

"Z mého hlediska to, že jsme se prohodili s lesbickým párem, pro mě nic není. Nic mi to nedalo, nic jsem si z toho nevzal. Kdyby to byla normální fungující rodina - neříkám, že jsou nenormální, ale myslím hetero - tak by to asi bylo jiný. Protože přece jenom vztah mezi podobnými páry je jinej. Já znám i některý chlapy takhle zaměřený a vím, že ty vztahy nejsou jako u heterosexuálů.Prostě to tam funguje jinak," odhalil Milan pár měsíců po natáčení.

 

112

GALERIE: Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela - 1

Hodnocení:

 

Marcelu Milan odhadl jako lesbu podle svých slov brzy. Jen si myslel a dodnes myslí, že hraje ve vztahu tu dominantnější. "Já jsem to řekl i Marcele, že když sem přišla, tak po pár slovech, po pár jejích výlevech mě nepřekvapilo, že ona je v tom vztahu. Já jsem jí to i řekl, že jsem si to myslel. A ještě jsem jí říkal, že jsem si myslel, že ona je doma ten chlap. Myslí jako chlap a chová se jako chlap," tvrdí Milan i s odstupem několika měsíců po natáčení. "Mě vůbec nepřekvapilo, že žije s ženskou. Spíš mě překvapilo, proč tu není ta ženská. Když ona je ten chlap, proč sem nešla ta ženská. Je to výměna manželek a ne manželů," kroutil hlavou Milan.

 

Jak to dopadlo několik měsíců po natáčení? Na video s oběma páry se můžete podívat ZDE.

 

Jenže Marcela s Bohdanou to prý mají doma přesně obráceně. "Ona mi sice taky říkala, že doma je spíš ženská-ženská, ale podle mě je to přesně obráceně. Ona je chlap - z toho jejího chování. Já jsem jí to řekl, že kdyby ona nebyla tělem ženská, tak je normální chlap," nenechá se přesvědčit Milan. Ostatně mu přitakala i vlastní žena: "Bohdana je taková jemná, taková ženská..."

 

 

Bohdana s Marcelou dříve žily v klasických heterosexuálních vtazích. Konkrétně Marcela si svou orientaci dlouho nedokázala přiznat. I proto začala hodně pít a dokonce jí hrozilo, že přijde o děti. Naštěstí našla sílu a celou situaci včas vyřešila. Ani potom ale neměla Marcela na růžích ustláno, trápila ji přehnaná žárlivost ze strany Bohdany. Druhý pár Výměny manželek řešil opačný problém – ztrátu lásky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Petr zjistí, že má kvůli chlastání a nevěrám ženy doma sociálku!

Rok po natáčení: Dost se stydím, musela jsem být protivná

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.2. | 23:13 Helena Trink
9
Pichav, hlavu mas v poradku?
10.2. | 22:01 pichav
-15
JE TO JASNE !!!! TV BEDNY V CESKYCH RODINACH ZKUSI SVE !!! A VYROBCE ZVLAST ...
11.2. | 15:54 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
JA JSEM OK !!!! ALE JE TU JISTE K LECENI !!!! PLNO TELEFILU VZNIKLYCH Z DLOUHYCH LET MANZELSTVI JENOM S JEDNOU NEVYMENENOU MANZELKOU !!!! POZOR NUDA !!!! NEJEN V BRNE ALE V CELE CR !!!! A V TECHTO RODINACH SE CASTO MENI tv BEDNA !!! PROSTE TV OR GIE TOHO ZNUDENEHO TVORA !!!! MANZELA !!! NEVYDRZI !!!
11.2. | 11:28 alois223
5
Náhlasit nevhodný komentář
Pichav by mohl najít práci v tvRegina. Tam jsou taky mimo mísu.
10.2. | 23:13 Helena Trink
9
Náhlasit nevhodný komentář
Pichav, hlavu mas v poradku?
10.2. | 22:01 pichav
-15
Náhlasit nevhodný komentář
JE TO JASNE !!!! TV BEDNY V CESKYCH RODINACH ZKUSI SVE !!! A VYROBCE ZVLAST JAPONCE BY TO ANI NENAPADLO !!! AT JE SEXORIENTACE JAKAKOLI PO LETECH SE STACI K BEDNE !!! PRI ZNASILNOVANI TV ZEZADU A SLEDOVANI OBRAZU V ZRCADLE A UNIKU TELNICH TEKUTIN DO OBVODU TV !!! PRICINA MNOHA PRIPADU POZARU !!!
10.2. | 21:40 Jan Novák
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Pro lidi kterým to myslí: Nenechte si ujít exkluzivní pořad s hosty: Ľubomírem Huďem a Norbertem Lichtnerem ŽIVĚ na Svobodném rádiu: www.svobodne-radio.cz