Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.1. 2016 14:14
video nová řada

VÝMĚNA: Těhotná Markéta chce šlapat a místo miminka psa!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek je zpět a už premiérový díl bude opravdu stát za to. Nechtěné dítě na cestě a půlmilionové dluhy, které chce těhotná maminka řešit prostitucí. Na druhé straně syn z předchozího manželství, kterého nový partner mámy ignoruje.

První rodina, Markéta a Tomáš Zettelovi, se poznali teprve před třemi lety, stačili si ale nasekat potěšeně problémů. Jedno dítě už mají, malou Natálku (2),  a druhé je na cestě jen proto, že třiadvacetiletá Markéta "nebyla schopná dojít k doktorovi, dokud byl čas". O miminko nestojí, navíc mají dluhy.

 

 

Vztah manželů, kteří žijí v Meziboří u Litvínova, prochází vleklou krizí, občas na sebe dokonce volají policii a Markéta, která je v šestém měsíci, bez uzardění říká, že nechtěla druhé dítě ale psa a že si umí představit řešit dluhy rodiny prostitucí. "Ctěla jsem jít na trasu. To znamená jít šlapat, ano," přiznává.

 

Poněkud zaráží, že si Markéta v takové finanční situaci, kdy se manželé topí v půlmilionových dluzích, klidně pořizuje takové nezbytnosti, jako jsou umělé řasy, což rozhodně není levná záležitost.

 

19

GALERIE: Výměna manželek - Markéta a Tomáš

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Markéta a Tomáš, Martina a Zdeněk - 16

Hodnocení:

 

Druhá rodina žije v Držkově v Jizerských horách a ani vztah Martiny (36) a Zdeňka není zrovna jednoduchý. Zdeněk totiž jednoznačně dává přednost společné dceři Sylvě, zatímco syna Martiny z prvního manželství Zdeňka (15) prostě přehlíží. A to je u puberťáka samozřejmě problém...

 

Premiérovou Výměnu manželek můžete sledovat už ve středu ve 20: 20 po Televizních novinách na Nově. Všechno o Výměně manželek najdete zde.

 

hel TN.cz
Reklama