Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2018 11:23

Vyražte s dětmi do zatáček snowtubingu

Od sněžných mantinelů je slyšet výskání, pištění a taky dětský smích. Projet všechny zatáčky chce trošku odvahy. Kdo se ale osmělí, jistojistě neskončí u jediné jízdy.

Udělat si čas a vyrazit s dětmi na hory je v těchto dnech ten nejlepší recept na šedé a zamračené počasí, které panuje v nížinách. Na hřebenech Krkonoš je totiž slunečno a sněhu víc než za poslední roky. Do SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC samozřejmě můžete vyrazit na lyže. Vždyť jde o největší resort s nabídkou lyžování na 44 km sjezdovek na 1 skipas. Zábavu si tu ale užijete i bez nich.

Novinkou letošní zimy je snowtubingová dráha v Janských Lázních v dětské lokalitě Formánky, u které pohodlně zaparkujete. Víc než 140 metrů dlouhá trať začíná u Hospůdky na Formánkách, hned vedle dětského LIVE parku. Zatímco dolů pofrčíte na snowtubingové nafukovací duši, nahoru na start pohodlně vyjedete na pojízdném koberci. Trať je otevřená denně od 8:30 do 19 hodin. Času na to se pořádně „vyřádit“ tak budete mít s dětmi dost. Voňavá káva, něco sladkého, či vychlazené pivo na terase Hospůdky na Formánkách pak může být hezkou tečkou za slunečným dnem v Krkonoších.
www.skiresort.cz

Komerční článek

Partneři reklama

Harrachov - DOBRÁ ZIMNÍ ADRESA... Perfektně upravené sjezdovky a spousta zábavy na horách
KOHÚTKA - JAVORNÍKY, lyžování pro náročné i začátečníky!
Rokytnice nad Jizerou, lyžařský ráj v srdci Krkonoš i pro nejnáročnější
Reklama