Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 2. 2016
smutná tragédie

Vyskočila krásná Patricie z okna? Přítel jí poslal dojemný vzkaz

Patrície - 2
Zdroj: facebook.com
Mrtvá dívka
Témata:

Emoce a krátký duševní zkrat patrně stály život krásnou Slovenku Patricii (21). Po hádce s přítelem vyskočila v Košicích z okna. Ten tomu stále nemůže uvěřit a poslal své mrtvé dívce dojemný vzkaz...

Blízcí a přátelé mladé a krásné Slovenky Patricie se stále nemohou vzpamatovat z šoku. Dívka v pátek na košickém sídlišti KVP vyskočila z okna. Jak informuje portál topky.sk, stalo se tak zřejmě po hádce s přítelem.

 

 

Tragédie se stala krátce před půlnocí za doposud ne zcela jasných okolností. Na místo se ihned sjeli záchranáři a dívku, která vyskočila z pátého patra ještě zastihli živou. "Mladou ženu jsme oživovali na místě a s vážnými poraněními hlavy a krku jsme jí převezli do Univerzitní nemocnice v Košicích," informoval mluvčí záchranářů Boris Chmel. "Při pádu utrpěla zranění, kterým druhý den v nemocnici podlehla," doplnila k případu mluvčí policie.

 

Patrície - 3
Zdroj: facebook.com

 

Policie sice zahájila vyšetřování případu pro ublížení na zdraví a případ patrně překvalifikuje na usmrcení, ale pokud se prokáže, že dívka vyskočila sama, stíhání policie odloží a případ uzavře jako sebevraždu. Bližší informace k s ohledem na vyšetřování policie neuvolnila.

 

 

Patricie studovala na O0bchodní akademii v Košicích a při škole už pracovala jako operátorka v soukromé firmě. Její smrt si nedovede vysvětlit ani její přítel Lukáš. Do nebe jí poslal přes Facebook srdcervoucí vzkaz: "Vždycky tě budu milovat, lásko moje. Nikdy ne tebe nezapomenu. Strašně moc mi chybíš, ještě stále tomu nedokážu uvěřit a asi to nikdy nepochopím. Nevěřím, že už tě nebudu moci obejmout, dát ti pusu, že se na mě už nikdy neusměješ a nepovíš mi, že mě miluješ. Nic tady bez tebe nedává smysl, všechno hezké je pryč..."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hitler žil v Brazílii! Historička tvrdí, že nacistický vůdce nespáchal sebevraždu

V JÁMĚ LVOVÉ: Byla jediná žena v mužské věznici. Její příběh vám postaví chlupy na těle!

tn.cz / gar