Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 2. 2016
smutná tragédie

Vyskočila krásná Patricie z okna? Přítel jí poslal dojemný vzkaz

Patrície - 2
Zdroj: facebook.com
Mrtvá dívka
Témata:

Emoce a krátký duševní zkrat patrně stály život krásnou Slovenku Patricii (21). Po hádce s přítelem vyskočila v Košicích z okna. Ten tomu stále nemůže uvěřit a poslal své mrtvé dívce dojemný vzkaz...

Blízcí a přátelé mladé a krásné Slovenky Patricie se stále nemohou vzpamatovat z šoku. Dívka v pátek na košickém sídlišti KVP vyskočila z okna. Jak informuje portál topky.sk, stalo se tak zřejmě po hádce s přítelem.

 

 

Tragédie se stala krátce před půlnocí za doposud ne zcela jasných okolností. Na místo se ihned sjeli záchranáři a dívku, která vyskočila z pátého patra ještě zastihli živou. "Mladou ženu jsme oživovali na místě a s vážnými poraněními hlavy a krku jsme jí převezli do Univerzitní nemocnice v Košicích," informoval mluvčí záchranářů Boris Chmel. "Při pádu utrpěla zranění, kterým druhý den v nemocnici podlehla," doplnila k případu mluvčí policie.

 

Patrície - 3
Zdroj: facebook.com

 

Policie sice zahájila vyšetřování případu pro ublížení na zdraví a případ patrně překvalifikuje na usmrcení, ale pokud se prokáže, že dívka vyskočila sama, stíhání policie odloží a případ uzavře jako sebevraždu. Bližší informace k s ohledem na vyšetřování policie neuvolnila.

 

 

Patricie studovala na O0bchodní akademii v Košicích a při škole už pracovala jako operátorka v soukromé firmě. Její smrt si nedovede vysvětlit ani její přítel Lukáš. Do nebe jí poslal přes Facebook srdcervoucí vzkaz: "Vždycky tě budu milovat, lásko moje. Nikdy ne tebe nezapomenu. Strašně moc mi chybíš, ještě stále tomu nedokážu uvěřit a asi to nikdy nepochopím. Nevěřím, že už tě nebudu moci obejmout, dát ti pusu, že se na mě už nikdy neusměješ a nepovíš mi, že mě miluješ. Nic tady bez tebe nedává smysl, všechno hezké je pryč..."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hitler žil v Brazílii! Historička tvrdí, že nacistický vůdce nespáchal sebevraždu

V JÁMĚ LVOVÉ: Byla jediná žena v mužské věznici. Její příběh vám postaví chlupy na těle!

tn.cz / gar

Diskuze

3.2. | 21:09 roko-lanek
11
Náhlasit nevhodný komentář
Holky neblbněte.Sebevraždou nic nedokažete.Najde se někdo kdo vas bude mit opravdu rad.Možna je vedle vas ani o tom netušite.
3.2. | 20:02 josefvyskoc
18
Náhlasit nevhodný komentář
divka byla moc hezka...ten hoch je ale "akýsi čudný"...nemuzu si pomoct...tim "vzkazem" na FB chce mozna neco skryt...takovym "vzkazum" ja moc neverim...prijde mi podezrele, kdyz nekdo verejne takto vnucuje lidem svuj smutek...
3.2. | 18:21 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
NA DRUHEM BREHU NEJSOU SOCIALNI SITE !!!!! NEBERTE SI TABLETY !!!! JE TO ZBYTECNE !!!! VZKAZ POSLAL JAKO KAM ???!!! MUSI SI NAJIT JINOU POZEMSTANKU NEBO MIMOZEMSTANKU !!!! A NEBO SE ODESLAT NA DRUHY BREH !!!! ALE ASI TO NECHAPE !!!!