Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2017 12:24
bude nový proces?

Pochybnosti u Kramného: Znalci u soudu chybovali, tvrdí spolek

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě bojuje za osvobození Petra Kramného, přitvrzuje. Nyní se obrátil přímo na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. A chce po něm, aby z kauzy vyškrtnul znalce obžaloby.

Šalamoun nedávno přišel s tím, že řada posudků, na základě kterých soud poslal Petra Kramného na 28 let za mříže, je úplně vylhaná.


Spolek se přitom odvolává na svého vlastního znalce, podle kterého Klárku a Moniku Kramných nezabil elektrický proud. Šalamoun tvrdí, že znalec je v oboru lékařství skutečnou kapacitou, odmítá ovšem prozradit jeho jméno.


A nyní přišel další logický krok - spolek se obrátil přímo na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána a chce po něm, aby vyškrtnul znalce obžaloby.Prý proto, že vzorky odebrané ze srdcí obou mrtvých vyhodnotili úplně špatně a chybně uvedli, že Moniku a Klárku zabil elektrický proud.


Je ovšem otázkou, co se bude dít, pokud Pelikán návrhu vyhoví. Nejspíš by to znamenalo nejen zpracování zcela nových posudků, ale také úplně nový proces.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.8. | 13:20 Jusa123
20
To jsou jen vyhrůžky a ovlivňování veřejnosti,nic konkrétního a nic jistého.A ...
12.8. | 13:36 pichav
-17
☝ SALAMOUN !! STEJNE JAKO SAMAN Z LOUN !!!! NAROZDIL OD VSECH VAS OVCI VI !!!! ...
25.8. | 10:29 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
A všechno co řekl je zdokumentované,všechny ty lži si může každý přečíst!!!
25.8. | 10:27 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
To se nedočkáš i kdyby ho museli pustit tak ne proto že je nevinný.Svůj názor nezměním a vždy budu tvrdit že je zabil on.A netěš se,žádný balík nebude jeho mamá prohlásila,že Kramný nebude po nikom požadovat ŽÁDNÉ odškodné,že mu bude stačit aby ho pustili.Že by to byla taky lež jako všechno co řekl?
24.8. | 16:18 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Co Salamouni,,ja se nemuzu dockat az to stebou Jusa "Sekne"..To nestravis, vid? A ten balik co Kramny shrabne..To te znici..Bude te skoda..
23.8. | 09:17 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
No jo,ale když se šalamouni nemohou dočkat.
23.8. | 09:16 Jusa123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pelikán má teď jiné starosti než se zabývat vyškrtnutím znalců.Jak může jen tak rozhodnout o vyškrtnutí znalců podle kterých byl Kramný odsouzen na 28 let a dvěma soudy rozsudek potvrzen.Není požadavek šalamounů předčasný?Není nutné počkat na vyjádření soudu a pak se teprve zabývat vyškrtnutím?
17.8. | 12:18 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Domblbku---a o zabavu Juse se budes starat ty?? Ty misto abys ocenilo mou humanitu, lasku k bliznimu" chces obrat Jusu i oto malo, co k zivotu potrebuje?? NEchces mne snad nahradit, vid? A minusy?? Jak pise Drzka, pokud jsou od vas, jeto jako metal Bilyho leFa od HaWLa!
17.8. | 11:43 domby
4
Náhlasit nevhodný komentář
Novus, vždyť to už všem stačilo...nemusíš psát další bláboly, je už dostatečně jasné, že jsi magor, mozek sis vytřásl z hlavy za volantem a semínka na parkovištích s ď-evkama. Počet tvých mínusů v každé diskuzi hovoří přesvědčivě o tom, zač tě lidi mají. Nekvalitní tvore.
17.8. | 11:14 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa,,hele, i MOnika byla blondyna jako ty,,takze proc by se nemohla "Splest" a "DaFku", urcenou Petrovi si vzala sama a Petr se musel spokojit s daFkou puvodne urcenou "Vrazedkyni"?? Treba se ji klepaly ruce, nevrazdi se prece kazdy den,,osud je osud, a kdyz vrazdit, ...
17.8. | 10:53 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Mě budou stačit 2 díly to ostatní si napiš sám,vždyť i Peri píše jak o závod a ty mu můžeš pomoct.Píšu pořád dokola že kdyby byly otrávené,musel by Kramný jako nejvíc otrávený zemřít první a mohl by mít i 300kg.To neokecáš!!!Když je fit a bez jakékoliv újmy nemohla to být otrava!!!!!!!!!!KONEC
17.8. | 10:44 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa, a co takhle dalsi dil--Jak se z obeti stal "Vrah"! Na natlak delnicke tridy prostrednictvym bulvaru...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme