Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2017 12:24
bude nový proces?

Pochybnosti u Kramného: Znalci u soudu chybovali, tvrdí spolek

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě bojuje za osvobození Petra Kramného, přitvrzuje. Nyní se obrátil přímo na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. A chce po něm, aby z kauzy vyškrtnul znalce obžaloby.

Šalamoun nedávno přišel s tím, že řada posudků, na základě kterých soud poslal Petra Kramného na 28 let za mříže, je úplně vylhaná.


Spolek se přitom odvolává na svého vlastního znalce, podle kterého Klárku a Moniku Kramných nezabil elektrický proud. Šalamoun tvrdí, že znalec je v oboru lékařství skutečnou kapacitou, odmítá ovšem prozradit jeho jméno.


A nyní přišel další logický krok - spolek se obrátil přímo na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána a chce po něm, aby vyškrtnul znalce obžaloby.Prý proto, že vzorky odebrané ze srdcí obou mrtvých vyhodnotili úplně špatně a chybně uvedli, že Moniku a Klárku zabil elektrický proud.


Je ovšem otázkou, co se bude dít, pokud Pelikán návrhu vyhoví. Nejspíš by to znamenalo nejen zpracování zcela nových posudků, ale také úplně nový proces.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.8. | 13:20 Jusa123
20
To jsou jen vyhrůžky a ovlivňování veřejnosti,nic konkrétního a nic jistého.A ...
12.8. | 13:36 pichav
-17
☝ SALAMOUN !! STEJNE JAKO SAMAN Z LOUN !!!! NAROZDIL OD VSECH VAS OVCI VI !!!! ...
17.8. | 12:18 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Domblbku---a o zabavu Juse se budes starat ty?? Ty misto abys ocenilo mou humanitu, lasku k bliznimu" chces obrat Jusu i oto malo, co k zivotu potrebuje?? NEchces mne snad nahradit, vid? A minusy?? Jak pise Drzka, pokud jsou od vas, jeto jako metal Bilyho leFa od HaWLa!
17.8. | 11:43 domby
4
Náhlasit nevhodný komentář
Novus, vždyť to už všem stačilo...nemusíš psát další bláboly, je už dostatečně jasné, že jsi magor, mozek sis vytřásl z hlavy za volantem a semínka na parkovištích s ď-evkama. Počet tvých mínusů v každé diskuzi hovoří přesvědčivě o tom, zač tě lidi mají. Nekvalitní tvore.
17.8. | 11:14 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa,,hele, i MOnika byla blondyna jako ty,,takze proc by se nemohla "Splest" a "DaFku", urcenou Petrovi si vzala sama a Petr se musel spokojit s daFkou puvodne urcenou "Vrazedkyni"?? Treba se ji klepaly ruce, nevrazdi se prece kazdy den,,osud je osud, a kdyz vrazdit, ...
17.8. | 10:53 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Mě budou stačit 2 díly to ostatní si napiš sám,vždyť i Peri píše jak o závod a ty mu můžeš pomoct.Píšu pořád dokola že kdyby byly otrávené,musel by Kramný jako nejvíc otrávený zemřít první a mohl by mít i 300kg.To neokecáš!!!Když je fit a bez jakékoliv újmy nemohla to být otrava!!!!!!!!!!KONEC
17.8. | 10:44 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa, a co takhle dalsi dil--Jak se z obeti stal "Vrah"! Na natlak delnicke tridy prostrednictvym bulvaru...
17.8. | 10:42 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nepises,,ty porads nechces uznat, pochopit ze i kdyby byly"Otravene"(coz meznamena ze byly skutecne) tak anorekticka blondyna a male decko nevydrzi to , co dospelej, zdravej chlap jako Petr je!
17.8. | 10:00 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
To já tvrdím pořád že Kramný lže,ale pokud mají být otráveny tak Kramný musel být nejvíc a tedy se musel udusit,nebo mít zástavu srdce jako první.Já jen píšu to,co řekl Kramný-tedy "jeho"fakta!!!
17.8. | 09:53 novus
2
Náhlasit nevhodný komentář
JUsa, ten tvuj "Thriler" by koncil dilem-"-Jak jsem se mylila a vsechno bylo jinak-aneb, kdyz se lez stava pravdou a spravedlnost ma zavazane oci".. To by byl trhak!
17.8. | 09:49 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa, jeste nedavno si tu tvrdila ze o zadnou otravu neslo(vrazdil pry elektrinou) a najednou tvrdis ze byl nejvic!! otraven! JUsa,,,,Kramny rikal same lzi?? A ty tu interpretujes jen same fakty? A navic, co fakt, to "Pravda"? Opravdu? ALe sranda stebou je, aspon neni nuda...to se ...
17.8. | 09:17 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Napsala bych "jen"2 díly,nač 4?ten první by se jmenoval Kramného lži a druhý Jak chtěli udělat z vraha oběť.