Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2017 13:41
smrt zpěváka

Výsledky pitvy Chestera z Linkin Park fanoušky překvapily

Chester Bennington - 4
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Chester Bennington se v létě oběsil. Výsledky pitvy ukázaly, že měl v době smrti v krvi malé množství alkoholu. Sebevraždu ale nespáchal pod vlivem drog, jak mnozí spekulovali. Zemřel ve věku 41 let.

Manželka slavného zpěváka už dříve prohlásila, že když byl opilý, měl sebevražedné sklony. Posledního půl roku před smrtí ale podle ní abstinoval. Chester Bennington se oběsil v losangeleské rezidenci 20. července, jeho tělo našla uklízečka.

 

Jeden test na extázi byl podle médií "pravděpodobně pozitivní", další dva testy nezjistily užití drog. Konečný výsledek testů - Chester v době, kdy zemřel, nebyl pod vlivem žádných drog.

 

17

GALERIE: Chester Bennington

Zdroj: Profimedia / Twitter

Chester Bennington - 2

Hodnocení:

 

Zpěvák byl v dětství zneužíván. V minulosti trpěl depresemi, což mohlo přispět k jeho rozhodnutí sáhnout si na život. O svých depresích a závislostech ale otevřeně mluvil. Jeho manželka řekla, že když se v roce 2006 hodně opil, vzal brokovnici a odešel z domu. Už tenkrát měla strach, že si sáhne na život. Zalarmovala policii, která ho našla.

 

Dům, ve kterém se oběsil, koupil jen pár dní poté, co se oběsil jeho dobrý kamarád Chris Cornell. Zpěvák Linkin Park totiž spáchal sebevraždu v den Cornellových narozenin.

 

 

Chester Bennington byl hlavním zpěvákem rockové kapely Linkin Park, která vznikla v roce 1996 a proslavila se zejména svým albem Hybrid Theory. Linkin Park byla v současnosti uprostřed světového turné. Bennington byl dvakrát ženatý. Jeho druhou manželkou byla Talinda Ann Bentley. Zanechal po sobě šest dětí - Jamie (21), Isaiaha (19), Dravena (15), Tyler Lee (11) a Lily a Lilu (7).

Reportáž o sebevraždě zpěváka z Linkin Park

ham TN.cz
Reklama