Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2016 17:11
Pomozte policii

Výsledky pitvy: Lucku (16) nikdo nezavraždil! Policie hledá svědky

Smutný konec pátrání - Lucie K.
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Kriminalisté pátrají po svědcích, kteří viděli šestnáctiletou Lucku před její smrtí. Dívku našli policisté v pátek mrtvou na novojičínských Skalách, deset dní po jejím záhadném zmizení. Zároveň vyšetřovatelé vyloučili násilnou smrt.

Policie znovu prosí veřejnost o pomoc a hledá svědky, kteří Lucku před smrtí viděli nebo alespoň ví, s kým byla a kde se mohla pohybovat. Šestnáctiletá dívka zmizela 5. ledna večer, podle rodičů si jen odskočila od učení. Policistům proto pomohou hlavně informace z noci z 5. na 6. ledna.

 

Dívku podle kriminalistů nikdo nezavraždil, i když se o tom vzhledem k jejímu záhadnému odchodu nejdříve spekulovalo. "Je možné na základě předběžných výsledků nařízené pitvy sdělit, že dívka nezemřela násilnou smrtí," uvedla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

 

Pitva tak potvrdila domněnku policistů, kteří nenašli žádné stopy násilí na Lucčině těle. I nadále ale shromažďují a analyzují zjištěné informace. Rodiče mají navíc podezření, že si dívka sehnala drogy, a už žádají jen vysvětlení.

 

 

"Jakékoli informace, byť zdánlivě nesouvisející, je možné zavolat novojičínským kriminalistům na telefonním čísle 974 735 651," uvedla mluvčí. Informace je možné sdělit také na bezplatné lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:


 

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.1. | 16:48 haha33
11
už to objevení těla je jasné, že tam neumřela, takže další sebevraždy - typu ...
18.1. | 16:39 pichav
-9
MEL BY SE TEN NIKDO OZVAT !!!! A NAHLAS PROHLASIT !!!! --- ME JMENO JE NIKDO ...
18.1. | 23:29 bard-lidu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Už si přesně nepamatuji teploty, ale mám pocit, že tenkrát na Severní Moravě hlásili docela kosu. Kde je nějaký dopis na rozloučenou nebo nějaké vysvětlení jejího činu - přece musela počítat s tím, že to vyvolá rozruch a minimálně rodiče budou chtít vědět, proč to udělala.
18.1. | 23:28 bard-lidu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Někdo z jejích známých pravděpodobně tuší, kde je pravda. A může to být i někdo "známý" z Internetu, kdo ji mohl k něčemu donutit. Jestli se vytratila z domu kolem 17 hodiny - to už byla prakticky tma a zima. Co si oblíkla a měla to všechno na sobě, když ji našl? Měla mobil a klíče?
18.1. | 23:27 bard-lidu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Takže vážení, především nás zajímá motiv činu. PROČ bylo nutné, aby 16 letá holka skončila mrtvá. Předpokládám, že policie teď vyslýchá její spolužáky a kamarády. Zjišťují, kam chodila za zábavou (a co se tam dělo - kalého i nekalého), jestli měla nějakou známost (-i). (rivalita, kopačky, parta)
18.1. | 20:46 Martin Lopata
3
Náhlasit nevhodný komentář
Stále chybí zásadní informace. Čas (čtěte datum) smrti.
18.1. | 17:20 cornx
11
Náhlasit nevhodný komentář
A to byla celou dobu schovaná sama někde v křoví za městem? Co takhle zbavení osobní svobody nějakým zmetkem?
18.1. | 16:48 haha33
11
Náhlasit nevhodný komentář
už to objevení těla je jasné, že tam neumřela, takže další sebevraždy - typu Aneta.
18.1. | 16:39 pichav
-9
Náhlasit nevhodný komentář
MEL BY SE TEN NIKDO OZVAT !!!! A NAHLAS PROHLASIT !!!! --- ME JMENO JE NIKDO --- !!!!! MOZNA BY MU K TOMU PRIZNANI ZAHRAL MOTIV I ENNIO MORRICONE !!!!! A JA TO CHCI SLYSET !!!!