Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 10. 2017

Vysoké ceny bytů přejí rekonstrukci

Zonky
Zdroj: ofic. zdroj / isifa.com

Hezké bydlení už dávno není jen o novostavbách. Pokud nechcete dát do bydlení miliony, rekonstruujte.

Pro množství starších bytů je rekonstrukce vítaným řešením. Ta často představuje cestu k vysněnému domovu. I rekonstrukce však něco stojí. Pokud peníze nemáte, máme pro vás chytré řešení, které vám ušetří čas i peníze.

Můžete si na rekonstrukci půjčit přímo od lidí. K tomu slouží služba Zonky.cz, kde lidé půjčují lidem. „Spojujeme lidi, aby společně získali tu nejvýhodnější půjčku na trhu a ti, kteří peníze investují, chytrým způsobem zhodnotili své úspory. Společně měníme pravidla hry půjčování peněz,” říká ředitel služby Zonky Pavel Novák.

Zonky
Zdroj: oficiální zdroj


V Česku můžeme pozorovat rok od roku rostoucí trend, kdy se mladé rodiny nestěhují do nového, ale raději si nápaditě zrekonstruují své původní bydlení. Důvody pro to jsou jasné - ceny nemovitostí, ať už pozemků nebo nových bytů, se u nás šplhají do závratných výšin a zdá se, že se hned tak brzy nezastaví. Česká republika je v nárůstu cen nemovitostí o 22,2 % na 6. místě mezi státy EU.

Každá pátá schválená půjčka na Zonky jde právě na bydlení,“ dodává Novák o službě, přes kterou si lidé už půjčili více než 1,5 miliardy korun. Na rekonstrukci domácnosti (stejně jako na cokoli jiného) si na Zonky můžete půjčit až půl milionu korun. S úrokem, který začíná již na 3,99 %, se tak kompletní bytová rekonstrukce stává dostupnější pro každého.

Komerční článek