Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.6. 2018 13:17
Drsná slova

Vzkaz Šlechtové Babišovi? "Jsem mrtvá, mám smlouvu s ďáblem!"

Andrej Babiš a Karla Šlechtová
Zdroj: Profimedia

Karla Šlechtová, která na sebe v poslední době několikrát nechtěně upozornila trapasy, evidentně nenese dobře fakt, že s ní Andrej Babiš nepočítá do nové vlády. Dobře o tom svědčí její čerstvý status na facebooku.

Končící ministryně totiž na svůj facebookový profil umístila část textu písně Paradise (Ráj) od skupiny The Rasmus. Navzdory názvu skladby jde ale o velmi depresivní úryvek, který vypadá jako zlostný vzkaz Andreji Babišovi.

 

 

"Jsem mrtvá, ale žiju,

hrála jsem roli, kterou jsem dostala,

pořád jsem vykopnutá z Ráje,

nic nového mě nebaví,

každý den je bitva,

uzavřela jsem smlouvu s ďáblem,

jsem hluboko v potížích,

tak unavená"

 

Anketa

Je dobře, že Karla Šlechtová nebude v nové vládě?

Hlasovalo 9186 lidí.
I když to Šlechtová nikde přímo nepíše, vše nasvědčuje tomu, že úryvek písně nejen kopíruje její špatnou náladu po ztrátě vládního angažmá, ale je také vzkazem Andreji Babišovi.

 

A přisadila si ještě na svém twitterovém účtu, kde napsala, že premiér se zastává jen některých ministrů, zatímco na jiné zapomíná..

 

 

Konec Šlechtové jako ministryně ovšem asi překvapil jen málokoho. Dosavadní šéfka resortu obrany byla totiž v poslední době několikrát terčem kritiky.

 

Mimo jiné kvůli tomu, že na hrobě neznámého vojína fotila svého psa alias Rambohafíka nebo kvůli tomu, že legionáři podle ní v první světové válce bojovali s Hitlerem.

 

pez TN.cz
Reklama