Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2015 08:42
NEMAJÍ SE RÁDI

Dusno v královské rodině: William poslal Camille ostrý vzkaz

Camilla a Princ William
Zdroj: isifa / oficiální zdroj

Vztahy uvnitř královské rodiny se občas vyostřují. Nedávno zveřejněné jméno malé princezny navíc ještě přililo olej do ohně ve vztahu Williama a jeho macechy Camilly. Ve jménu Charlotte Elizabeth Diana se totiž pro ženu, která ukradla manžela jeho maminky, skrývá zakódovaný vzkaz! Camilla údajně pořádně zuří.

William s Kate si u svého druhorozeného potomka vydobyli, že jméno princezny nejprve oznámí babičce, královně Alžbětě II., a teprve poté se ho dozví zbytek světa. Britské královně tímto gestem projevili vážnost a úctu. O tom vypovídá i skutečnost, že své dceři dali prostřední jméno Elizabeth, tedy jméno její prababičky.

 

19

Galerie: Vyostřené vztahy uvnitř královské rodiny

Zdroj: isifa.com

Camilla, vévodkyně z Cornwallu, druhá žena prince Charlese

Hodnocení:


Jméno malé princezny nese zároveň jasný vzkaz Williamově maceše Camille Parker-Bowlesové, se kterou jeho otec, princ Charles, podváděl jeho matku, tragicky zesnulou lady Dianu. Přestože je Camilla nynější manželkou korunního prince Charlese, dali jí rodiče novorozené princezničky najevo, že ji ani v nejmenším neberou jako babičku malé Charlotte Elizabeth Diany.

 


Camilla dostala od Williama zcela očividnou a dobře naplánovanou lekci, která navenek působí nevinně, ale zároveň dává jasně najevo, co si o ní myslí. Žena, která ztrpčovala život malému Williamovi, Harrymu a jejich mamince Dianě, teď dostala jasný vzkaz, že je navždy odsunuta na druhou kolej.


Charlotte po dědečkovi Charlesovi (anebo také po tetě Pippě, jejíž prostřední jméno je právě Charlotte), Elizabeth po královské prababičce a Diana po biologické babičce, která se narození roztomilé vnučky bohužel nedožila. Takto vymysleli jména pro svou dcerušku Kate s Williamem.

 


Princ Charles se s Camillou oženil v roce 2005, tedy osm let po smrti jeho první manželky a matky dvou synů, princezny Diany. Přesně před deseti lety Camilla dosáhla svého, z vévodkyně z Cornwallu se stala legitimizovaná členka královské rodiny. Tou se ale stala jen formálně. Při každém pohledu na Williamovu dceru odteď zakusí opovržení, jehož symbolem se stal zakódovaný vzkaz do jména malé princezny.


Podle neoficiálních informací Camilla po narození malé princezny zuří a zdržuje se v ústraní. Spokojený se jménem své vnučky není ani Charles, který když se s předstihem dozvěděl o plánovaném jménu Diana, raději vyrazil v době porodu mimo Londýn. Vzal s sebou pochopitelně i svou manželku.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Boj o miliardy královské rodiny: Princ Charles se chce s Kamilou rozvést

Královská rodina zuří kvůli těmto intimním fotkám Williama a Kate

TN.cz