Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 4. 2018
Třetí potomek

Z nemocnice rychle domů! Takhle Kate a William ukázali princátka

Narození prince George a princezny Charlotte
Zdroj: Profimedia
Takhle Kate a William ukazovali George (vlevo) a Charlotte

Celý svět netrpělivě očekává, až vévodkyně Kate a princ William ukážou svého třetího potomka. Ke dveřím londýnské nemocnice, kde Kate porodila chlapečka, se upírají kamery i zraky všech fanoušků královské rodiny. Tak jako ve dvou případech předtím.

I v případě třetího porodu spěchal britský princ William s manželkou Kate do nemocnice svaté Marie v londýnské čtvrti Paddington. Na stejném místě přišel na svět už princ George a princezna Charlotte.

 

Kate by měla každou chvílí po boku Williama předstoupit před kamery a poprvé ukázat novorozeného syna v náručí. Po porodu George opustila Kate nemocnici až druhý den. Charlotte představila jen několik hodin po porodu.


Přímý přenos můžete sledovat zde.

 

111

GALERIE: Princ William a Kate

Zdroj: Profimedia

Princ William a Kate - 1

Hodnocení:

 

Stejně by to mělo podle britských médií být i s třetím potomkem. Dveře porodnice kromě televizních kamer a desítek novinářů střeží i několik policistů. Zrakům reportérů neunikla ani Katina osobní kadeřnice, která už opustila nemocnici zadním východem.

 

 

Zatím není jasné ani to, jak se bude královský synek jmenovat. Kensingtonský palác pouze oznámil, že se narodil v 11:01 místního času, o čemž byli informováni členové královské rodiny i příbuzní Kate. Děťátko i vévodkyně jsou v pořádku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Příběh lásky Kate a Williama! Podívejte se, jak to všechno začalo!
Prožijte Londýn královsky: Poznejte místo svatby prince Harryho i další místa opředená královskou atmosférou

epa TN.cz
Reklama