Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2017 22:16
nevydařený pokus

Z pastora zbyly trenky a sandály! Chtěl chodit po vodě s krokodýly

Krokodýl ve vodě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Ačkoli se říká, že víra člověka zachrání, v případě pastora Jonathana Mthethwa, tomu bylo jinak. Duchovní si myslel, že může chodit po vodě jako sám Ježíš Kristus, k dokazování si ale vybral místo plné hladových krokodýlů.

Modlil se celý týden, svým ovečkám z mormonské církve chtěl totiž pastor Jonathan Mthethwa ukázat zázrak. Místo skutku, kterým by se mohl zapsat do dějin, ale přišel pastorův tragický konec. Při zázračném pokusu skončil v úrobách krokodýlů, informuje britský Express.

 

"Pastor nás minulou neděli učil o víře. Slíbil nám, že dnes ukáže svou víru. Naneštěstí to skončilo tím, že se před námi začal topit a sežrali ho tři velcí krokodýli," řekli novinářům očití svědci tragédie.

 

 

Jonathan Mthethwa se prý pokoušel chodit po vodě. Inspiraci čerpal ze svaté knihy - Bible. Myslel si, že bude jako sám Ježíš Kristus, to se ale nestalo.

 

Po útoku krokodýlů z duchovního zbyly jen trenky a sandály. Ačkoli lidé chtěli zavolat záchranáře, bylo jasné, že budou na místě naprosto zbyteční. "Stále nedokážeme pochopit, jak se to mohlo stát, protože se postil a modlil celý týden," řekli svědci.

 

lud TN.cz
Reklama