Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 11. 2017
galerie mise nový domov

Z ruiny krásné bydlení: Dokonalá proměna za jediný týden!

Proměna z Mise nový domov
Zdroj: TN.cz

Diváci pořadu Mise nový domov měli tento týden možnost shlédnout doslova neuvěřitelnou přestavbu. Co vše se dá stihnout za jediný týden, se můžete přesvědčit v tomto článku!

Pořad TV Nova Mise nový domov pomáhá rodinám v nesnázích se zkvalitněním jejich bydlení. V sedmém díle této oblíbené reality show se divákům představil devatenáctiletý Michal Žižka, který žil celý život pouze se svým otcem, který letos zemřel. Michal se tak ocitl v takřka neobyvatelném domku zcela sám.

 

Stav domu byl doslova havarijní. Veškeré prostory byly v katastrofálním stavu a zásahy během týdenní rekonstrukce tak musely být tentokrát opravdu brutální. Ale výsledek stojí za to!

 

118

GALERIE: Mise nový domov - Proměna bytu Michala Žižky

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

 

Místnosti byly zanedbané a otlučené, na domě bylo vidět, že na něj dlouhá léta nikdo nesáhl. Nábytek byl velmi zastaralý a doslova se sypal pod rukama. Po zásahu štábu TV Nova ale Michal své bydlení takřka nepoznal. V první moment ani nevěřil tomu, že je u sebe doma.

 

 

Vše je nyní nové a čisté, domácnost navíc disponuje moderním nábytkem i spotřebiči. O tom, jak se týdenní přestavba povedla, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii! Celý díl pak můžete shlédnout na webu Novaplus!

TN.cz
Reklama