Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2018 10:18
superstar 2018

Z toho zpěvu naskakuje husí kůže! Bude z Karmen nová hvězda?

Zdroj: TV Nova

Pěvecká show SuperStar přichází už dnes s dalším dílem castingů, ve kterém se pokoušejí nadějní zpěváci nastartovat svoji kariéru a stát se hvězdami československé populární hudby. O jejich postupu ale musí rozhodnout nekompromisní porota, a to Pavol Habera, Matěj Ruppert, Ben Cristovao a Katarína Knechtová.

Mnoho soutěžících muselo na svém pěveckém umu tvrdě pracovat, ale devatenáctiletá Karmen Pál-Baláž z Rožňavy má muziku v krvi. A hudební nadání po svém otci nezdědila jen ona, ale i její malá sestřička.

 

"U nás doma jde vždy hudba na plné pecky," říká matka Karmen. Její otec vlastní společnost, která ozvučuje nejrůznější akce a koncerty. Protože Karmen projevila o tuto činnost zájem, otec ji zaměstnal jako pomocného technika.

 

14

GALERIE: SuperStar - Bude Karmen novou hvězdou?

Zdroj: TV Nova

SuperStar: Bude Karmen novou hvězdou? - 4

Hodnocení:

 

Nyní je ale čas vystoupit ze stínu a zabojovat o šanci na vlastní slávu. "Mým snem je živit se hudbou a stát se slavnou a úspěšnou zpěvačkou," prozradila Karmen. Podaří se jí porotu přesvědčit, že si zaslouží do mikrofonu zpívat, ne ho jen zapojovat? 

 

 

SuperStar sledujte už dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama