Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2016
Skvělý nápad

Za jediný den vydělala 25 milionů! Jak se jí to povedlo?

Bydlení
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Stačil jednoduchý nápad a ze zoufalé ženy se stala milionářka. Za 24 hodin vydělala částku, na kterou by většině lidí nestačil ani celý život práce. Inspirujte se jejím příběhem i vy!

Farmaceutka Danielle Di Pilla z Austrálie měla obrovské štěstí v neštěstí. Celý život se trápila, protože nemohla najít mýdlo nebo sprchový gel, který by nedráždil její pokožku. Žádný přípravek tak nemohla doporučit ani zákazníkům, kteří trpí ekzémy a lupenkou.

 

"Neexistoval přírodní produkt, s nímž bych byla spokojená a mohla bych ho doporučil lidem s citlivou pokožkou," prozradila Danielle. Rozhodla se proto vyvinout vlastní mýdlo. Hledala různé alternativy a zjistila, že ovčí mléko má léčivé účinky. Má totiž téměř stejné PH jako lidská kůže, píše portál tvnoviny.sk.

 

Tajemství jejího úspěchu však vede do daleké Číny. Danielle začala své produkty prodávat na čínském e-shopu Alibaba, který funguje na stejném principu jako Amazon nebo eBay. A to byla geniální podnikatelská strategie!

 

 

V té době bylo v Číně před "Dnem nezadaných". Právě v tento den proběhne celosvětově nejvíce online nákupů a čínské e-shopy spouští největší slevy roku. Danielle díky němu prodala za 24 hodin víc než 350 tisíc produktů a vydělala milion dolarů (asi 25 milionů korun).

 

"Nečekala jsem to, otevřelo to mému zboží dveře do celého světa," přiznala šťastná farmaceutka, která se původně chtěla soustředit na domácí trh. Teď se ale její produkty neprodávají jen v Číně, ale také v Jižní Koreji nebo Malajsii. Dnes pro ni pracuje 12 zaměstnanců a firma vyrábí 40 produktů včetně unikátního opalovacího krému.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z CHUDÁKA MILIONÁŘ: Zoufalý muž byl úplně na dně! Pak dostal geniální nápad. Co vymyslel?

ŽIVOT V LUXUSU: Blondýnka přišla k bohatství opravdu neobvyklým způsobem! Chtěli byste to taky?

epa TN.cz

Diskuze

19.11. | 14:57 Vojta Také
2
Náhlasit nevhodný komentář
Farmaceutům stačí prodávat živočišné uhlí za 70,- ač výrobní cena je pár korun a tak to je se všemi obyčejnými léky, které dřív stály pár korun.A hned jsou za vodou.
19.11. | 14:05 pichav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
TO AZ ME SE NARODI DCERA !!!!! DAM JI JMENO ALI !!!! A PROTOZE TO BUDE CELY ZIVOT PEKNA BABA !!!! BUDE SEFOVAT 40 LOUPEZNIKUM !!!! A DO ROKA SI TEN JEJICH SERVER ODKOUPI !!!!
19.11. | 13:59 roko-lanek
4
Náhlasit nevhodný komentář
Zeptejte se Horačka jak se stat miliardařem bez prace.
19.11. | 12:51 josefvyskoc
18
Náhlasit nevhodný komentář
pcheee !... u nas to jde snadneji...lobiste nebo politici podepisi "patricny" papir nebo smlouvu a vydelaji desitky ci stovky milionu nebo se z nich stanou miliardari...snadneji to uz nejde ! :))))))))) ...