Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 12. 2017

Za nákupem i dobrým skutkem do Alberta

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Díky jedinečné kampani řetězce Albert můžete i vy pomoci dětem z dětských domovů splnit přání.

Čas, kdy po obchodech pátráme, čím bychom obdarovali své blízké, vrcholí. Přemýšleli jste ale někdy o tom, co si od Ježíška přejí děti z dětských domovů? To zjistíte, když přijdete v předvánočním čase do prodejen Albert. Napoví vám obrázky, které kreslily děti z domovů po celé České republice. Obrázky autíček, lega, panenek a dalších skrytých dětských snů zdobí v obchodech Albert vánoční Stromy splněných přání.

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj


Díky unikátnímu charitativnímu projektu se i vy můžete zapojit a pomoci dětem z domovů vytvořit hezčí Vánoce. Stačí se u jednoho takového Stromu splněných přání na chvilku zastavit, naskenovat QR kód a libovolně přispět.

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj


Přispět můžete i v rámci sběratelské kampaně na spotřebiče Philips. Pod záštitou Nadačního fondu Albert putují dvě koruny z každého prodaného spotřebiče Philips na vánoční dárky pro děti z dětských domovů. Pokud tak ještě přemýšlíte, čím byste obdarovali své nejbližší, kvalitní pomocník do kuchyně je skvělým řešením.

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj


Prostřednictvím jedinečného charitativního projektu rozzáříte dětské úsměvy konkrétním dětem z dvaceti dětských domovů napříč Českou republikou, které díky vám prožijí hezčí svátky s bohatou nadílkou. Zapojte se i vy!

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek