Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2018 21:10
jindřichův hradec

Za sex s holčičkou skončil v cele! Známý ji měl znásilňovat pět let

Zdroj: TV Nova

Policisté v Jindřichově Hradci dopadli muže, který měl pět let zneužívat nezletilou dívku přímo v jejich domě. Už je obviněný a momentálně ho drží v policejní cele. Pravděpodobně skončí ve vazbě.

Muž měl podle policie školačku začít zneužívat už před pěti lety, tehdy jí bylo teprve osm let. Vše se nejspíš odehrávalo přímo v domě, kde děvče bydlí, ale i na dalších místech na Jindřichohradecku.

 

"Zpočátku ji měl osahávat na intimních místech a později s ní měl prakticky denně vykonávat soulož," popsala otřesné sexuální praktiky mluvčí policie Štěpánka Uhlířová.

 

Podle policie měl muž k ní i její matce velmi blízko. Pravděpodobně tak využíval svého vlivu. Za to, že bude mlčet, měl dívce dávat peníze a nakupovat nejrůznější dárky. "Jindřichohradečtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality včerejšího dne ráno podezřelého muže zadrželi," oznámila mluvčí v pátek.

 

 

Obviněn byl z pohlavního zneužívání a ohrožení výchovy dítěte. Nyní sedí v policejní cele. Kriminalisté podali návrh na jeho vzetí do vazby.

 

"S ohledem na rodinu a stále probíhající vyšetřování tohoto případu nebudeme prozatím žádné bližší informace poskytovat," zakončila Uhlířová. V případě prokázání viny hrozí muži až 10 let ve vězení.

Vladimír Hoť/ lud TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama