Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.11. 2014 20:48
chlípný pronajímatel

Špehoval nájemníky při sexu! Dostal 2,5 roku a zaplatí 130 tisíc!

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
Zdroj: TV Nova

Jihlavský soud znovu vynesl rozsudek nad 54ti-letým Lubošem Vondrákem, který je obžalován, že šmíroval a natáčel v koupelně bytu nájemníky při intimních hrátkách. Vondrákovi dnes soud potvrdil podmíněný dvou a půl letý trest. Navíc musí podnájemníkům zaplatit více než 100 tisícové odškodné.

Neřekne se mu už jinak než jihlavský šmírák. Luboš Vondrák za to, že natáčel v koupelně svého bytu nájemníky při intimních hrátkách dostal po nedávném odvolání znovu podmíněný dvou a půl letý trest.

 

Dnešní hlavní líčení začalo poměrně překvapivě , rozsudek si nepřišel vyslechnout ani obžalovaný Luboš Vondrák, ani jeho právní zástupce.

 

Už při předešlých soudních jednáních několikrát změnil svou vizáž tak, aby nebyl poznat. Natáčení mu nebylo příjemné.On sám přitom kameru hojně využíval pro svůj hodně zvrhlý koníček. Za nájemníky svého bytu si vybíral přitom hlavně dívky nebo mladé páry - a natáčel je zpoza zrcadla při sprchování a intimních hrátkách. Obtěžoval i třeba Věru Pancovou.

 

 

"Říkal mi jestli chci tak se mám za ním zastavit na sex," říká Vondrákova bývalá nájemnice.

 

Přišlo se na něj úplnou náhodou-když zrcadlo nájemníci nešťastně rozbili a našli za ním kameru. Poškozeným jako součást svého trestu bude muset Vondrák zaplatit i 130 tisícové odškodné. Tito mladí lidé prý mají vztahy i sexuální životy nevratně poznamenány. Dnešní rozsudek ještě není pravomocný.

 

Podívejte se na reportáž:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Po první puse i první sex! A vše je natočeno

Marta Jandová promluvila o sexu a AIDS. Setkala se s touto nemocí?!

TV Nova