Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.6. 2017 20:45
Konflikty ukončila zbraň

Detaily z Bělé: Matku a syna zabil soused, s nímž měli spory

Zdroj: TV Nova

Za úterní střelbu v Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku mohou podle policie dlouhodobější sousedské spory. Muž narozený v roce 1967 zastřelil své dva sousedy - ženu narozenou v roce 1945 a muže, který se narodil v roce 1977. Zastřelenými jsou podle policie matka se synem.

Střelec po útoku na sousedy obrátil zbraň proti sobě, odpoledne na následky zranění zemřel v nemocnici. Na případu pracuje krajská kriminálka, řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.


"Dlouhodobější sousedské spory vyvrcholily ve vzájemné napadení. Muž poté odešel do svého domu, kde vzal svou legálně drženou zbraň a vrátil se na místo, kde zastřelil ženu a muže, šlo o matku se synem. Zbraň poté obrátil proti sobě a způsobil si vážná zranění," upřesnil Truxa.Podle Boleslavského deníku popisují sousedé z ulice střílejícího muže jako podivína, podle nich přetrvávaly sousedské spory dlouhou dobu. Podle svědků zaznělo šest výstřelů. "Okamžitě jsme tušili, že právě tady se mohlo něco stát," řekl Deníku jeden ze svědků.


14

GALERIE: Při střelbě v Bělé pod Bezdězem zemřela matka se synem

Zdroj: AKTU.cz

Policie vyšetřuje střelbu v Bělé pod Bezdězem

Hodnocení:Víte, proč měli sousedi spory? Viděli jste, co střelbě předcházelo? Ozvěte se na e-mail zpravy@nova.cz nebo na číslo 606 09 09 09. Děkujeme!tn.cz / ČTK